Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Aj vy rozmýšľate nad programom počas jarných prázdnin? Máme pre vás ponuku.
Už prvý prázdninový deň, v pondelok 3. marca vás pozývame ZAžiť s nami pátraciu prechádzku Lesoparkom Chrasť. Spoločne objavíme zaujímavé miesta, dozvieme sa pútavé informácie a budeme pátrať nielen po správnych odpovediach, ale aj zvukoch. Prechádzkou vás budú sprevádzať dvaja lektori, je vhodná pre všetkých školákov a trvá 120 minút.
Vo štvrtok, 6. marca budeme spoločne tvoriť jednoduché náramky z paracordu (padákovej šnúry). Precvičíme si pri tom prsty, jemnú motoriku, postreh aj pamäť.
Tešíme sa na vás.
Pre prihlásenie stačí napísať mail sem: za.lesopark@gmail.com
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
25.03.2026, 12:20
Areál hier Radosť ŠtrkovecVincent
po ''rekonštrukcii' je toto NAJHORŠIE ihrisko ake som kedy videl. už nikdy tam nezoberiem mojich troch synov!!!!!! minule jeden spadol a ani si nerozbil koleno ako minule. O NIčOM! A NAJHORšIE, v okoli sa prestal pohybovat podozrivy muž a tym padom už mi to nepripomina moje detstvo. VRATTE HO SPäT!
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár