13. 07. 2024 Margita 35°C Skoro jasno, búrky

Otvorenie sezóny 2024 na Matadorke

08.06.2024 Autor: Laura , Foto: Letné kúpalisko MATADORKA
Termín: 22.06.2024 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
Foto 1 Titulna foto

Zdroj: Letné kúpalisko MATADORKA

V rámci príprav na letnú sezónu sa prevádzkovateľ Kúpaliska Matadorka, OZ Klub vodného póla Bratislava, zameral na vylepšenie vybavenia a služieb pre rodiny s deťmi, ako aj pre aktívnych plavcov. Ak počasie dovolí, Kúpalisko Matadorka zaháji svoju prevádzku v sobotu 22. júna 2024.

Plavecký 50-metrový bazén je jediným vonkajším bazénom s hĺbkou viac ako 2 metre po celej svojej dĺžke v Bratislave. 2-krát do týždňa bude možnosť ranného plávania (utorky a štvrtky od 7.00 do 8.30 hod), V dráhach môžu používať aj všetky plavecké pomôcky, okrem iného aj ťapky na ruky či plutvy.

Nové a vylepšené vybavenie pre rodiny s deťmi:
Jednou z noviniek, ktorú plánujú dokončiť do začiatku prázdnin, je rozšírenie vybavenia pre rodiny s deťmi. Staré, nevyužívané brodisko bolo zrušené, čím hneď vedľa detského bazénika vznikla nová oddychová zóna so slnečníkmi, lehátkami a detským kútikom v tieni stanu. Navyše, pri Bufete na terase vznikne začiatkom prázdnin menší detský kútik, v ktorom sa deti zahrajú, kým bude jedlo hotové, alebo kým sa rodičia v pokoji najedia.

 

 

Napíšte komentár