09. 02. 2023 Zdenko 3°C Jasno

Divadielko pre deti Veselá Vandrovka

09.10.2022 Autor: Claudinka
Termín: 09.10.2022 Mesto:Trnava Čas:16.30 hod. Zdroj:stránka organizátora
vesela vandrovka modranka

Zdroj: fb Kristína Bolemanová - rod. Balúnová

Milí Modrančania a Trnavčania, všetkých, malých aj veľkých, pozývam na divadielko pre deti a rodičov, ktoré sa uskutoční 09. októbra o 16.30 v kultúrnom dome v Modranke.

Môžete sa tešiť na predstavenie @divadlo_tus Veselá vandrovka s Barborkou Zamiškovou. Po ňom budú nasledovať tvorivé dielne s Veronikou Sekerovou a jej @les.i.more a detská diskotéka.

Odkedy som mamou omnoho viac vnímam, čo Modranke chýba a čo by sa dalo zlepšiť. Týmto podujatím by som rada vytvorila spoločný priestor pre rodičov s deťmi, ktorý zatiaľ Modranke chýba. Dúfam, že sa tu zabavia malí i veľkí a budeme mať možnosť zoznámiť sa.

Teší ma, že Barborka Zamišková prijala moje pozvanie a zahrá Vám rozprávku o Troch prasiatkach a Ako šlo vajce na vandrovku. Barborka vyštudovala divadelnú fakultu na VŠMU, kde vyučuje bábkarskú tvorbu. Hrá divadlo deťom v školách a škôlkach po celom Slovensku. V príbehu O troch prasiatkach a Ako šlo vajce na vandrovku sa dozvieme, že len s kamarátmi dokážeme premôcť vlka či zlých zbojníkov.

Veronika Sekerová sa ako mama dvoch detí venuje téme udržateľného a pritom hravého tvorenia s dôrazom na princípy zerowaste hodnôt. Prepája nielen hru a vzdelávanie, ale poukazuje na to, že i dizajn a umenie je možné tvoriť udržateľnejšie a ekologicky ↟

Text: fb Kristína Bolemanová - rod. Balúnová

Napíšte komentár