Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Kedy: 30. september 2022 od 16.00 hod.
Kde: Dominikánske námestie, Košice
Od 16. hod sa bude tancovať, spievať, popíjať burčiak alebo varené vínko, spoločne sa rozlúčime s letom na najobľúbenejšom trhu na Dominikánskom námestí.
Prichystaný je pestrý program talentovaných malých i veľkých, súborov i kapiel, na svoje si zaručene príde každá veková skupina, ale hlavne - bude výborná atmosféra a ideálny čas na stretnutia s priateľmi, dobrú kávu, pivko, vínko a k tomu melódie, ktoré rozihrajú žilky i temperamentné tanečné čísla.
Tešíme sa na vás
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
25.03.2026, 12:20
Areál hier Radosť ŠtrkovecVincent
po ''rekonštrukcii' je toto NAJHORŠIE ihrisko ake som kedy videl. už nikdy tam nezoberiem mojich troch synov!!!!!! minule jeden spadol a ani si nerozbil koleno ako minule. O NIčOM! A NAJHORšIE, v okoli sa prestal pohybovat podozrivy muž a tym padom už mi to nepripomina moje detstvo. VRATTE HO SPäT!
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár