Veľká noc na Minifarme

12.04.2019 Autor: Simona, Foto: FB Minifarma
Termín: 23.04.2019 a ďalšie Mesto:Lubina Zdroj:stránka organizátora
56842749 2215012081894424 2491295114324869120 n

Zdroj: minifarma.sk

Veľká Noc je našimi Minifarmárskymi Vianocami! Pod rozkvitnutými ovocnými stromčekmi si každým rokom nájdeme plnú kopu maličkých mláďatok, ktoré sa nevedia dočkať Vašej návštevy. No a tento rok sa s nimi vrece roztrhlo! 

Príďte sa pomojkať s maličkými zajačikmi natrhať trávičku žltučkým húsatkám alebo sa pokochať hebučkými kuriatkami. Na farmičke sa môžete stať na chvíľku rodičmi šesťtýždňových jahniatok, kozliatok i rozkošného teliatka Karamelka. Vo výbehu sa pasie aj žriebätko, a to nie hocijaké, ale vzácne modrooké albínčiatko Sunny Day. Z vaku nám už vybieha aj kenguriatko Joy. Navyše k nám po svojich kopýtkach došiel aj veliký írsky strakatý oslík Xsík. Nových obyvateľov niet konca kraja :)

Okrem toho máme na celé prázdniny pre vás pripravený program. 

Vo štvrtok a piatok otvárame naše bráničky a vítame malé mláďatká. V sobotu a v nedeľu budeme tvoriť krásne dielka v Malom Ateliéri. V pondelok si Vaše ratolesti pomaľujeme na tvár ako také veľkonočné vajíčka. Navyše hľadáme skryté vajíčka, za ktoré dostanú úspešní hľadači malú odmenu. V utorok sa spoločne rozlúčime s prázdninami.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár