Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Príjemná akcia otvárajúca letnú sezónu pri Počúvadlianskom jazere na úpätí majestátneho Sitna. Jazero je obľúbenou destináciou pre ľudí obľubujúcich plávanie a opaľovanie. Podujatie nadväzuje na legendu o rytieroch driemajúcich v sitnianskych bralách je určené deťom aj dospelých.
Pre deti sú pripravené divadielka, koncerty, kúzelnícke vystúpenia i zaujímavé stanovištia poskytujúce zábavu i poučenie. Tradičným vrcholom podujatia je vystúpenie šermiarov, ktorí neraz do svojho programu zahrnú aj prítomné deti. Orientuje sa na rodiny s deťmi a ponúka každý rok rôzne variácie programu, v ktorom sa objavujú vystúpenia i rôzne aktivity vzdelávacieho charakteru. Podujatie sa koná v spolupráci s OZ Sitnianski rytieri a OOCR Región Štiavnica.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár