Tipy kam s deťmi počas prázdnin či dovolenky TOP

Chystáte sa na dovolenku a nechcete sedieť iba na hoteli? Na našom portáli www.sdetmi.com nájdete aj tipy, kam s deťmi v jednotlivých regiónoch.

Nepremeškajte s deťmi fantastické prázdninové zážitky! TOP

Máme tu letné prázdniny a s nimi niekoľko tipov, ako ich môžete s deťmi spoločne stráviť. :)

Vychytávky sdeťmi.com partičky za mesiac júl TOP

Inšpirujte sa našimi vychytávkami za júl, ktoré potešia vás aj vaše detičky.

Boli sme, videli sme...Minizoo

V Parku Štefana Moysesa nájdete nielen detské atrakcie ale aj zvieratká.

Boli sme, videli sme... Múzeum školstva a pedagogiky

Múzeum je celoštátne špecializované pracovisko rezortu školstva, jediné svojho druhu v Slovenskej republike. Bolo založené v roku 1970. Jeho zriaďovateľom je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizačne patrí pod Centrum vedecko-technických informácií SR.

Boli sme, videli sme... Multium

Šesť rôznych priestorov, každý z nich ponúka iný zážitok. Vstúpte a nechajte sa unášať ilúziou nekonečna vytvorenou pomocou zrkadiel!

Boli sme, videli sme... Lesný park Belian

Lesný park Belian určený pre rodiny s deťmi.

Boli sme, videli sme... Farma Pod Gaštankou

Prichádzame autom úzkou cestičkou smerom na parkovisko a vidíme za plotom farmy jazdiť deti na koníkovi. Hneď chceme vojsť dnu a na prekvapenie vás nikto nezastaví a nepýta si vstupné. Tak vojdete ďalej a nájdete veľký areál s množstvom priestoru na odpočinok, zábavu a samozrejme zvieratká :-)

Rozprávky môžu k rozvoju dieťaťa aj pomôcť

Nebolo to až tak dávno, keď boli dostupné iba kreslené alebo hrané rozprávky. V súvislosti s tými dnešnými, tematicky pestrejšími a graficky prepracovanejšími, sa hovorí, že sú agresívnejšie a vytráca sa z nich dobro. Nie je to však úplne tak. Tu je zopár tých, ktoré sa dieťaťu báť pustiť nemusíte.

Boli sme, videli sme... Zábavný park Gardaland (Taliansko)

Pri talianskom jazere Lago di Garda sa nachádza zábavný park Gardaland. A my sme si ho nemohli nechať ujsť a zabaviť sa!