37 tipov na darčeky pre deti na Vianoce, ktoré si zamilujú TOP

Najkrajšie sviatky v roku sa nám pomaličky blížia a už mnohí určite premýšľate, čím by ste potešili deti. Opäť sme pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky a dúfame, že vás milo potešia a inšpirujú. V našom jedinečnom zozname majú svoje miesto mnohé s prívlastkom slovenské, handmade a výnimočné.

Výhodná lyžiarska dovolenka pre celú rodinu tak blízko Bratislavy TOP

Rodinná dovolenka v lyžiarskych strediskách Hinterstoder & Wurzeralm v regióne Pyhrn-Priel ako aj v strediskách Hochkar & Lackenhof am Ötscher v Dolnom Rakúsku

Zima v lyžiarskych strediskách v Dolnom Rakúsku TOP

Nadšencov lyžovania a zimných športov čaká v Dolnom Rakúsku viacero lyžiarskych stredísk, 200 kilometrov zjazdoviek a približne 100 vlekov. Dolnorakúsky región ponúka väčšie i menšie lyžiarske strediská, dlhú sieť bežkárskych tratí, zimné zábavné parky, zážitkové centrá, kvalitné lyžiarske školy a krásne rodinné horské chaty.

Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2018 TOP

Filmy pre deti, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2018

20 tipov, ako s deťmi stráviť vianočné sviatky a prázdniny TOP

Máme tu jedny z najkrajších sviatkov roka a s nimi aj dlhokánske vianočné prázdniny. Ak rozmýšľate, kam s deťmi počas vianočných sviatkov či ako im vyplniť program, nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi.

10 tipov mamičiek ako zostať na materskej v pohode a užiť si to

Asi všetci rodičia sa zhodneme na tom, že príchod dieťatka do rodiny je to najkrajšie v živote. Výnimočné chvíle sa však často striedajú so situáciami, kedy sa dostávame na hranu svojich psychických a fyzických síl. Ako si tieto chvíle čo najviac užiť a byť v pohode počas obdobia, kým sme s dieťatkom doma?

Vianočné šablónky

Dcérka ma poprosila, aby som jej pomohla vyrobiť darček pod stromček pre spolužiačku a tak sme našli toto...Vyskúšajte aj Vy - rýchle a ľahké.

Boli sme, videli sme... Vianočná električka

Ak máte doma malého nadšenca alebo nadšenkyňu jazdy električkou, nenechajte si ujsť jazdu Vianočnou električkou. Kúzelná výzdoba, vianočná atmosféra a hudba počas celej jazdy.

Pripravte si s deťmi sladké dezerty na Vianoce

Prekvapte tento rok svojich najbližších a priateľov originálnymi sladkosťami a dezertom. Inšpirujte sa receptami s HARIBO cukríkmi a užite si sladkú vianočnú atmosféru.

Kristína Farkašová: Som nový človiečik

Som nový človiečik. Je špeciálny zápisníček pre vášho nového človiečika, z ktorého mu môžete vytvoriť naozajstnú knižku. O ňom, o vás, o krásach, kruhoch pod očami či o počte nočných vstávaní.