Privítajte jar s deťmi alebo 17 tipov, čo robiť s deťmi v marci TOP

Jar je čo nevidieť za dverami, privítajte ju spoločne celá rodina tak, ako sa patrí! Vychutnajte si jarné lúče slnka, prechádzajte sa, vyrobte si domov pekné dekorácie, nadopujte sa vitamínmi... Inšpirujte sa našimi tipmi. :)

Dovolenka s deťmi v Toskánsku TOP

Užite si dovolenku s deťmi inak a nebojte sa jej!

Vychytávky sdeťmi.com partičky za mesiac apríl

Inšpirujte sa našimi vychytávkami na apríl, ktoré potešia vás aj vaše detičky.

Rodinná dovolenka v Burgenlande

Podarujte vašim deťom bezstarostné dni plné slnečných zážitkov. Výber je veľký – od čľapotania sa v rodinných termálnych kúpeľoch

Podľa čoho vyberáte tábor Vy?

Viete, že malé deti ale aj starší teenageri sú ako špongia na vedomosti, skúsenosti a zážitky. Vyberáte rovnako pozorne aj letný tábor? Prinášame tipy od "Wachumby".

Boli sme, videli sme: Bibiana - Okohra

Boli sme, videli sme... Bibiana opäť nesklamala!

Svetoznáma Barbie slávi 58. narodeniny. Viete, odkiaľ pochádza?

Povinná výbava snáď každého dievčaťa, bábika Barbie, oslavuje 9. marca 58. narodeniny. Za dobu svojej existencie si dokázala získať srdcia detí, ale aj dospelých. Svedčí o tom fakt, že sa počet predaných bábik v prvom roku od ich uvedenia na trh vyšplhal na rekordných 350 tisíc kusov.

Tajomné kráľovstvo

Ellie, Summer a Jasmina sú najlepšie kamarátky. Jedného dňa našli čarovnú skrinku, ktorá ich preniesla do iného sveta. Do Tajomného kráľovstva. A stalo sa to v správnej chvíli – kráľovstvo totiž bolo v nebezpečenstve.

Pennyboard je malý brat skateboardu. Poznáte ho?

Doba letí neudržateľným tempom. Len čo sme si stihli zvyknúť na jazdcov na klasických skateboardoch, prišli longboardy. Dlhé, až metrové dosky v tvare pretiahnutej kvapky. Od roku 2010 je na svete pravý opak longboardov – pennyboard.

Spoločenské hry môžu pomôcť k lepším známkam

K lepším známkam pomôžu deťom aj spoločenské hry. Rozvíjajú detské schopnosti a zručnosti a učia ich prijať prehru.