Povedzte nám, čo si o nás myslíte TOP

Krátky prieskum návštevníkov portálu www.sdetmi.com

Výhodná lyžiarska dovolenka pre celú rodinu tak blízko Bratislavy TOP

Rodinná dovolenka v lyžiarskych strediskách Hinterstoder & Wurzeralm v regióne Pyhrn-Priel ako aj v strediskách Hochkar & Lackenhof am Ötscher v Dolnom Rakúsku

Zima v lyžiarskych strediskách v Dolnom Rakúsku TOP

Nadšencov lyžovania a zimných športov čaká v Dolnom Rakúsku viacero lyžiarskych stredísk, 200 kilometrov zjazdoviek a približne 100 vlekov. Dolnorakúsky región ponúka väčšie i menšie lyžiarske strediská, dlhú sieť bežkárskych tratí, zimné zábavné parky, zážitkové centrá, kvalitné lyžiarske školy a krásne rodinné horské chaty.

Sladká odmena pre malého i veľkého školáka

Prvá polovica školského roka sa blíži ku koncu a deti tak čaká polročné vysvedčenie a deň voľna. Každý z malých školákov si zaslúži za svoje úsilie a výkon odmenu. Venujte im výnimočne sladký darček, na ktorom si pochutnajú malí aj veľkí.

Dnes to s aktivitami nepreháňajte. Je predsa Medzinárodný deň ničnerobenia!

Ako už názov napovedá, zamerajte sa v tento netradičný sviatok na relax a leňošenie. Medzinárodný deň ničnerobenia sa (ne)oslavuje každý rok 16. januára, čo tento rok pripadá na druhý pracovný deň. Nedopriali by ste si teda ľahkú prokrastináciu v utorok?

Varíme pre našich drobcov - Menu č. 1

Tiež vás už nebaví každý deň vymýšľať a hľadať nové recepty, len aby váš drobec nejedol za každým to isté? Chcete navariť dobre a rýchlo? Práve preto som pre Vás pripravila článok tipu: Varíme pre našich drobcov.

Voľné dni 2018

Ako sa oplatí naplánovať si voľno, kedy prázdninujú deti a kedy si oddýchneme?

Zimná turistika vo Viedenských Alpách

Zimné turistické chodníky vo Viedenských Alpách, kto by odolal! Zimný relax perfektne spríjemní panensky čistý vzduch, dychberúce výhľady či množstvo skvele vybavených chát, penziónov a hotelov.

20 vecí, ktoré poznáte z minulého storočia

Ktoré z týchto vecí ste zažili, prípadne ešte používate?

Nakresli si príbeh - Audio CD

S kamarátmi sme spravili audio CD na motívy knihy Nakresli si príbeh.