Partneri

exohosting

Exohosting

Profesionáli s rokmi praxe v spravovaní priestoru na webe a správy serverov. Ponúkame kvalitný webhosting pre jednoduché aj profesionálne stránky či náročné webové projekty, za dobrú cenu. 


umc

Únia materských centier Slovenska

Únia materských centier (ÚMC) je mimovládnou neziskovou organizáciou, ktorá združuje materské a rodinné centrá po celom Slovensku


11218882 1654527951442684 4711948147232838139 n

Detské rádio Žofka

Detské internetové rádio. Príďte sa pozrieť na moju stránku www.detskeradio.sk! Je plná najlepších detských pesničiek a najkrajších rozprávok.


incheba

Incheba

Incheba je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a patrí jej popredné miesto v organizovaní eventov a podujatí. Je dejiskom nezabudnuteľných udalostí a miestom, kde sa rodia zážitky. Počas svojej existencie hostila najrôznejšie podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu.


bibiana

Bibiana, medzinárodný dom umenia pre deti

BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu pre deti a mládež. Sprístupňuje deťom umenie netradičnými spôsobom.


14088547 10157269886995697 6858558931911830899 n

ZOO Bojnice

Najstaršia a najnavštevovanejšia ZOO na Slovensku


fiha

FÍHA tralala

Rozprávkový projekt, v ktorom milý škriatok Fíha prináša úsmev na detské tváričky. Veselým spôsobom vedie deti k pohybu a vzdelávaniu a hravou formou s ním objavujú náš krásny svet. CD s pesničkami ako aj DVD s hudobnými rozprávkami patria medzi najúspešnejšie na Slovensku. Súčasťou projektu sú aj autorské knihy. Osobne ho môžete zažiť na divadelných vystúpeniach, kde rozospieva a roztancuje nielen detičky, ale i dospelých.


2

Dino Park

Unikátny zábavný park s desiatkami statických a robotických modelov dinosaurov v životných veľkostiach, detské atrakcie, 3D kino v cene vstupenky, detské paleontologické ihrisko s ukrytou kostrou pravekého tvora a mnoho ďalšieho. DinoPark je skvelý tip na výlet pre celú rodinu!


max

ZOC MAX

Zábavné obchodné centrum MAX, miesto pre Vašu zábavu a nákupy.


detskazeleznicake

Detská železnica Košice

Košická detská historická železnica je jedinečnou a unikátnou historickou úzkorozchodnou železničkou so zriedkavým rozchodom 1000 milimetrov. V prevádzke železničky sú historické vozne a vzácna parná lokomotíva "Katka", vyrobená v Nemecku v roku 1884, čo ju robí najstaršou prevádzkovanou parnou lokomotívou v strednej Európe.


miracle

Studio Miracle, Bratislava

Kurzy a krúžky pre deti a mamičky. V príjemnom, čistom a voňavom prostredí, ktoré je priateľské k deťom a rodičom.


logo SND

Slovenské národné divadlo

Slovenské národné divadlo je jedna z najvýznamnejších kultúrnych inštitúcií Slovenska. Tvoria ho tri zložky so stálym profesionálnym umeleckým súborom: Činohra, Opera a Balet. Súbory Slovenského národného divadla hrajú v dvoch divadelných budovách, v Historickej budove SND a v novej budove Slovenského národného divadla. Slovenské národné divadlo je repertoárovým divadlom. Predstavenia na všetkých scénach SND sa konajú počas divadelnej sezóny zväčša každý deň (opera a balet), respektíve každý deň okrem pondelka (činohra). Divadelná sezóna trvá od začiatku septembra do konca júna


villa betula

Villa Betula Resort

Príjemné celoročné turistické stredisko v srdci Liptova s rodinnou atmosférou. Ponúka prvotriedne služby v oblasti zážitkovej gastronómie, ubytovania, detských atrakcií a voľnočasových aktivít pre deti aj dospelých.


Logo veterany

Veterany.eu

Spravodajský magazín o veteránoch, historických vozidlách a historickej technike, všetko o veteránoch doma i vo svete. Podpora záchrany historických vozidiel, informovanie, vytváranie archívov veteránov, vydávanie príležitostných tlačovín...


BBD

Bratislavské bábkové divadlo

Bratislavské bábkové divadlo so sídlom na Dunajskej č. 36 v Starom Meste ročne privíta 33.000 divákov, na konte má 194 premiér a viac ako 16.000 predstavení doma a vo svete. Cieľom divadla je ponúknuť alternatívu k dnešnému modernému svetu počítačov a videohier, vniesť do života detí, ale i dospelých kvalitné umelecké zážitky, ktoré prinášajú nielen pobavenie, ale i poznanie a zamyslenie sa nad základnými hodnotami ľudského bytia.


mobik

Aqua baby Mobik - Plavecké jasličky

Plávanie" dojčiat, batoliat a detí predškolského veku od 4 mesiacov do 4 rokov v Ružinovskej poliklinike a v Hoteli Kormorán **** v Šamoríne.


KZP

KZP - Kultúrne zariadenia Petržalky

Kultúrne zariadenia Petržalky (KZP) sú kultúrno-osvetovým zariadením, ktorého zriaďovateľom je Miestne zastupiteľstvo Bratislava-Petržalka. KZP majú v súčasnosti v správe 3 zariadenia - DK Zrkadlový háj, DK Lúky a CC Centrum, kde organizujú podujatia pre všetky kategórie obyvateľov (súťaže, festivaly, koncerty, hudobno-tanečné, divadelné a filmové predstavenia, prehliadky, výstavy, voľno-časové podujatia, kurzy, krúžky, tvorivé dielne a ďalšie aktivity v rôznych odboroch kultúrnej a osvetovej činnosti).


Tramtaria logo ofic png

TRAMTÁRIA Slovakia

Ich cieľom je vytvárať a realizovať produkty prispievajúce k zmysluplnému tráveniu voľného času, kvalitnej zábave, relaxu, vzdelávaniu, rozvoju rôznych vedomostí a zručností...bdz

Bábkové divadlo Žilina

Bábkové divadlo Žilina je najstaršie profesionálne bábkové divadlo na Slovensku. V roku 2010 oslávilo 60 rokov existencie!


1451999 10152031708811893 2048741834 n

Bux.sk

Bux.sk je jedno z najväčších internetových kníhkupectiev na Slovensku, ktoré ponúka tisíce kníh, DVD a CD nosičov, darčekové predmety z rôznych oblastí za skvelé ceny. 
Bux.sk patrí pod vydavateľstvo IKAR, ktoré pôsobí na knižnom trhu už 20 rokov. Počas nich vydalo takmer 3300 kníh rozličných žánrov, domácich i zahraničných autorov, pre všetky vekové kategórie. Spolu sa za toto obdobie predalo približne 21 miliónov kusov kníh.


Ella

VÍLA ELLA

VÍLA ELLA býva v rozprávkovej ríši snov menom Papillónia, o ktorej sa dočítate v nezabudnuteľnej rozprávkovej knihe PAPILLÓNIA - Magická misia a rozhodla sa, že urobí náš svet láskavejším a rozprávkovejším.  Prichádza potešiť všetky detičky rozprávkovým muzikálom a chytľavými, motivačnými pesničkami ich vedie hravou formou k pohybu, interakcii a objavuje s nimi nielen čarovný svet rozprávok, ale aj svet okolo nás. 


logo001

Miestna knižnica Petržalka

Miestna knižnica Petržalka sa člení na desať pobočiek slúžiacich deťom, mládeži a dospelým. Jedna z pobočiek má špeciálne náučno-odborné zameranie. Pobočky sídlia rovnomerne v celej Petržalke a sú tak dostupné verejnosti v každej jej lokalite.