Oslavy a narodeniny / Celá SR Filter

Ste tu: Celá SR » Oslavy a narodeniny

Filtruj podľa kategórie

Párty pre deti

Pomôžeme Vám vytvoriť vo Vašom dome skvelú atmosféru pomocou zabezpečenia kompletnej výzdoby párty miestnosti a prestierania.
Hodnotenie:
Mesto: Trnava

Detský prístav - materské a opatrovateľské centrum

Materské a opatrovateľské centrum s Montessori prístupom.
Hodnotenie:
Mesto: Banská Bystrica

Kreatívno-vzdelávacie centrum pre deti KreaTivO

Sme centrum kreatívneho vzdelávania, kde miznú hranice medzi hrou a učením.
A celý čas staviame s kockami LEGO®, ktoré deti milujú!
Hodnotenie:
Mesto: Trenčín

Laser game aréna Trnava ChillPoint

Detské oslavy

Originálnu oslavu narodenín alebo detský večierok poľahky vyčarujete práve u nás. Radi Vám pomôžeme s prípravami a po dohode sa môžeme postarať o výzdobu a catering v párty miestnosti, alebo si môžete rezervovať celé centrum. Pre našich detských hostí vieme zaistiť animátorov, ktorí ratolestiam pripravia program a dohliadnu na ich bezpečnosť. Oslava plná zážitkov, hier a smiechu je krásny darček pre každé dieťa
Hodnotenie:
Mesto: Trnava

BugiBugi - šliapacie káry - zábava v prírode

Nasadnite a zažite čistokrvnú zábavu v krásnej prírode s rodinou alebo priateľmi. Šliapacie káry vrátia dospelákov do detstva a deti unavia radosťou.
Hodnotenie:
Mesto: Vlkanová

MIXILAND detský svet vo Zvolene

Nové kryté ihrisko pre deti s rozlohou cez 1000 m2, kde si deti nájdu množstvo atrakcií- preliezky, trampolíny, nafukovacia prekážková dráha, autíčka a veľa ďalších. No a kým sa deti hrajú, rodičia sa môžu osviežiť v kaviarni.
Hodnotenie:
Mesto: Zvolen

Detská kaviareň Myšiakovo

Novootvorená kaviareň MYŠIAKOVO pre rodičov a ich detičky v centre mesta. Miesto, kde si pri kvalitnej káve pokojne vychutnáte chvíľku oddychu s Vašimi ratolesťami
Hodnotenie:
Mesto: Košice

Animátor na detskú párty

Plánujete detskú párty ale nemáte čas a inšpiráciu? Objednajte si animátorku! Pripravím a zrealizujem program na detskú párty i iné rodinné aktivity podľa Vašich predstáv a želaní.
Hodnotenie:
Mesto: Pezinok

Najlepšia oslava narodenín v Detskom meste povolaní

Staňte sa s vašimi kamarátmi na vašej narodeninovej oslave predavačmi, automechanikmi, poštármi, lekármi....... S výbornou zábavou, s plnením rôznych úloh a nájdením pokladu sfúkni svoji narodeninovú tortu tu a spolu s nami :)
Hodnotenie:
Mesto: Bratislava

Maľovanie na tvár SISI

Facepainting je skvelou zábavou pre deti aj dospelých, ktorou spestrím každú narodeninovú oslavu, karneval alebo párty v Trnave a okolí.
Hodnotenie:
Mesto: Trnava a okolie