Deň rodiny - iHRYsko 2017

Milé malé podujatie, ktoré už tretíkrát po sebe v auguste spojí na chvíľu deti a rodičov iným spôsobom ako obvykle - opäť sa bude hrať, tancovať, šantiť, zabávať ale aj odmeňovať a rozprávkovať.
Termín: 19.08.2017
Mesto: Stará Bystrica

Deň obce Lučatín 2017

Srdečne pozývame malých aj veľkých na Deň obce Lučatín, kde si každý užije pestrý program a môže sa pripojiť do degustácie pri grilovačke.
Termín: 19.08.2017
Mesto: Lučatín

Predpremiéra: Veľká oriešková lúpež 2

Veveričiak Surly a jeho priatelia Buddy, Andie a Precious zistia, že starosta mesta Oakton City sa rozhodol v ich prírodnom parku vybudovať obrovský zábavný park. Ich domovy zničia buldozéry... Surly sa však len tak ľahko nevzdá a spolu s ostatnými zvieratkami z parku pripravia plán, ako starostovi, jeho dcére a príliš horlivému úradníkovi zo sekcie kontroly zvierat prekaziť prípravu veľkolepého projektu a získať park späť.
Termín: 19.08.2017 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Nemšovský jarmok a oslavy mesta

Super program pre celú rodinu.
Termín: 18.08.2017 a ďalšie
Mesto: Nemšová

700 rokov na hrade a pod hradom

Pestrý víkendový program v obci Jasenov.
Termín: 19.08.2017 a ďalšie
Mesto: Jasenov

Verejné korčuľovanie v Levoči

Pošportujte si na ľade - zabavte sa.
Termín: 18.08.2017 a ďalšie
Mesto: Levoča

Tečúci svet - fyzikálno-chemický workshop

Zoberte svoje ratolesti a príďte si vyskúšať nenewtonovskú kvapalinu, vyrobiť vlastný „sliziak“ a objaviť veľa ďalších záhad a pokusov zo svete kvapalín.
Termín: 19.08.2017
Mesto: Piešťany

Festival Hviezdne noci Bytča - Detský stage

Bábkové divadlo, cirkusové divadlo a cirkusový workshop, tvorivé dielne a samozrejme Detské letné kino. Toto všetko a ešte viac Vás čaká na Detskom stagi počas festivalu Hviezdne noci v mestečku Bytča.
Termín: 18.08.2017 a ďalšie
Mesto: Bytča

Tvorivo je v AdventureLande

Majú Vaše deti chuť tvoriť a vyrobiť papierový darček? V x-bionic® sphere v Šamoríne bude v sobotu veselo, môžete si domov odniesť vlastnoručne vyrobeného Tyrannosaurusa rexa, jazvečíka či draka. Tešiť sa môžete aj na discoshow.
Termín: 19.08.2017
Mesto: Šamorín

Jarmok Ľudových Remesiel v City Arena

Jarmok je krásnou ukážkou prác a výrobkov šikovných rúk majstrov remeselníkov a ľudovoumeleckých výrobcov. Najmenší sa budú môcť povoziť na originálnom drevenom kolotoči, poháňanom výhradne ľudskou silou.
Termín: 18.08.2017 a ďalšie
Mesto: Trnava