Boli sme, videli sme... Vianočná električka

Ak máte doma malého nadšenca alebo nadšenkyňu jazdy električkou, nenechajte si ujsť jazdu Vianočnou električkou. Kúzelná výzdoba, vianočná atmosféra a hudba počas celej jazdy.

Boli sme, videli sme... Rozprávkové dopoludnie v SD Nivy

Raz za mesiac sa môžete s detičkami potešiť divadielkom zadarmo v Spoločenskom dome Nivy. Vyskúšali sme prvýkrát a radi sa vrátime.

Ako sme testovali vlasovú kozmetiku North American Hemp Co.

Na trhu je nová kozmetika North American Hemp Co. V ponuke majú zatiaľ vlasový sortiment a my sme vyskúšali šampón, kondicionér a sprej pre lesk vlasov. Pozrite sa, ako dopadlo hodnotenie. :)

Boli sme, videli sme.... Hvezdáreň a Planetárium Brno

Boli sme nazrieť na záhady vesmíru v Hvezdárni a Planetáriu v Brne.

Boli sme videli sme...Hotel Slovan Tatranská Lomnica

Testovali sme rodinný Hotel SLovan v Tatranaskej Lomnici

Boli sme, videli sme... Banské múzeum v maďarskom Šoproni

Bol daždivý deň a hľadali sme miesto, kde nezmokneme a užije si ho aj náš syn. V úplnom centre Šoproňu v Maďarsku sa nachádza banské múzeum, ktoré popri štandardných expozíciách ponúka aj interaktívnu časť pre deti, kde môžu zažiť zábavu a aj si veci chytiť a vyskúšať.

Boli sme, videli sme... FÍHA tralala ROK

Malý divák si príde na svoje. Úchvatné kostýmy, známe piesne doplnené básničkami, meniaca sa scéna a ku koncu aj zapojenie detí do deja. To všetko môžete s deťmi zažiť na tomto predstavení, ktoré vás vtiahne a prejde tak rýchlo, že sa aj najmenší neprestanú nudiť.

Boli sme, videli sme... Tatrapolis

Zavítali sme do Tatrapolisu a prinášame vám naše zážitky...

Boli sme, videli sme... Jaskyňa Driny

Príroda, les, krásna jaskyňa a zaručene pekný výlet :)

Boli sme, videli sme... Vodárenská záhrada

Počas teplých dní hľadáme s deťmi schladenie. Vodárenská záhrada ponúka nielen dostatok priestoru na oddych v tieni stromov, ale aj zábavu na ihrisku či schladenie vo fontáne. Pokojné a udržiavané prostredie, ktoré si vás a vaše deti ihneď získa.