Boli sme, videli sme... Strider Early Learning Program

V Bratislave sa rozbieha nový pohybový krúžok, aký tu ešte nebol. Tak sme si to s mojim synom nechceli nechať ujsť. Boli sme sa pozrieť na ukážkovej hodine školy jazdy na odrážadlách, ktorá štartuje pod názvom Strider Early Learning Program.

Ako sme raňajkovú zmes Hryzka testovali

Testovali sme (aj pre vás) zdravú raňajkovú aktivovanú naturálnu bezlepkovú zmes Hryzka. :)

S deťmi po Slovensku - Tricklandia

Keď sme doma našim deťom oznámili, že ideme do galérie, zaznelo zborové "nuuudááá". Avšak to ešte netušili, že sa jedná o tú najzábavnejšiu galériu, akú sme zatiaľ navštívili! Hor sa do Starého Smokovca!

Boli sme, videli sme... Vianočná električka

Ak máte doma malého nadšenca alebo nadšenkyňu jazdy električkou, nenechajte si ujsť jazdu Vianočnou električkou. Kúzelná výzdoba, vianočná atmosféra a hudba počas celej jazdy.

Boli sme, videli sme... Rozprávkové dopoludnie v SD Nivy

Raz za mesiac sa môžete s detičkami potešiť divadielkom zadarmo v Spoločenskom dome Nivy. Vyskúšali sme prvýkrát a radi sa vrátime.

Ako sme testovali vlasovú kozmetiku North American Hemp Co.

Na trhu je nová kozmetika North American Hemp Co. V ponuke majú zatiaľ vlasový sortiment a my sme vyskúšali šampón, kondicionér a sprej pre lesk vlasov. Pozrite sa, ako dopadlo hodnotenie. :)

Boli sme, videli sme.... Hvezdáreň a Planetárium Brno

Boli sme nazrieť na záhady vesmíru v Hvezdárni a Planetáriu v Brne.

Boli sme videli sme...Hotel Slovan Tatranská Lomnica

Testovali sme rodinný Hotel SLovan v Tatranaskej Lomnici

Boli sme, videli sme... Banské múzeum v maďarskom Šoproni

Bol daždivý deň a hľadali sme miesto, kde nezmokneme a užije si ho aj náš syn. V úplnom centre Šoproňu v Maďarsku sa nachádza banské múzeum, ktoré popri štandardných expozíciách ponúka aj interaktívnu časť pre deti, kde môžu zažiť zábavu a aj si veci chytiť a vyskúšať.

Boli sme, videli sme... FÍHA tralala ROK

Malý divák si príde na svoje. Úchvatné kostýmy, známe piesne doplnené básničkami, meniaca sa scéna a ku koncu aj zapojenie detí do deja. To všetko môžete s deťmi zažiť na tomto predstavení, ktoré vás vtiahne a prejde tak rýchlo, že sa aj najmenší neprestanú nudiť.