Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Od 1. mája – 31. augusta 2018 sa na Hrade Modrý Kameň uskutoční výstava s názvom „Legohranie“. Výstava prezentuje najvyužívanejšiu a najpopulárnejšiu detskú stavebnicu – Lego. Členovia fanklubu TatraLUG, v spolupráci s ktorými výstava vznikla, prezentujú rôznorodosť tejto stavebnice. Ako jediní v Európe vystavujú prvé pôvodné drevené hračky, ktoré firma Lego vyrábala vo svojich začiatkoch. Dozviete sa, že z farebných kociek sa dajú postaviť hrady, budovy, vesmírne lode a mnoho iného. Výstave budú dominovať aj veľkorozmerné modely, nebude chýbať ani model hradu Modrý Kameň. Na svoje si prídu aj fanúšikovia Star Wars, histórie NASA, Disney rozprávok či stavieb, akými sú Socha slobody a Eiffelova veža. Nebude chýbať ani poschodový autobus Leyland, Volkswagen Chrobák či automobily zo série Model Team. Modely s diaľkovým ovládaním potešia milovníkov Lego Technic.
Prehliadka výstavy je možná denne od 9:00 hod. do 18:00 hod. Posledný vstup o 17:00 hod.
Vstupné na výstavu je 1 €. Deti do 3 rokov a ZŤP zdarma.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
25.03.2026, 12:20
Areál hier Radosť ŠtrkovecVincent
po ''rekonštrukcii' je toto NAJHORŠIE ihrisko ake som kedy videl. už nikdy tam nezoberiem mojich troch synov!!!!!! minule jeden spadol a ani si nerozbil koleno ako minule. O NIčOM! A NAJHORšIE, v okoli sa prestal pohybovat podozrivy muž a tym padom už mi to nepripomina moje detstvo. VRATTE HO SPäT!
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár