04. 12. 2022 Barbora 8°C Polooblačno

Naše tipy kam s deťmi v Trenčíne a okolí, keď prší

Autor: Simona, Foto: jednotliví poskytovatelia, sponzorovaný obsah
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Ked prsi Trencin 1Vonku je škaredo a vy neviete, kam s deťmi? Poradíme vám naše zaručené tipy na strávenie času s deťmi v zime a daždi v rámci Trenčianskeho kraja. V Trenčíne, či blízkom okolí sa nachádza hneď niekoľko zaujímavých miest na trávenie času s menšími i väčšími deťmi, keď je vonku škaredo. Prinášame vám tie, ktoré považujeme za tie NAJ :)

Neposedko - interiérové ihrisko s kaviarňou

Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, Neposedko vôbec nie je vymyslený pre deti :). Je stvorený pre rodičov, ktorí si potrebujú dať aspoň na chvíľku pauzu od svojich detičiek a zároveň chcú mať pocit, že ich lapaji nemôžu robiť nič zlé a sú v bezpečí... U nás máte otvorené či je pekne, alebo vonku prší, dokonca aj počas štátnych sviatkov :)

Viac informácií >>

2019 01 15 204257

Zdroj: neposedko.sk


Jump centrum v Drietome

Úžasné centrum plné zábavy, kde sa vaše ratolesti vyšantia do sýtosti! Ak potrebujete vyvetrať deti a aspoň trošku vybiť ich energiu, toto je to správne miesto s množstvom trampolín a atrakcií :)  Rodičia si môžu posedieť na kávičke, pivku, či kofole. Pre návštevníkov, ktorých chytí hlad, máme pripravených množstvo sladkých i slaných pochutín a aj pizzu.

Viac informácií >>

243590281 905960877006592 6895565171620231021 n

Zdroj: Jump Centrum Drietoma

 


Laser Arena Trenčín

Ani škaredé počasie Vám nemôže pokaziť zábavu v laser aréne. Vyskúšajte bezbolestnú akčnú hru, pri ktorej si prídu na svoje nielen deti, ale aj dospelí. Navyše, jedinečnú atmosféru dotvára moderné prostredie ako vystrihnuté z budúcnosti. Ak vám laser game nestačil, zažiť niečo nové môžete aj pri virtuálnej realite. Laser game vhodný od 7 rokov a 120 cm výšky. Virtuálna realita od 5 rokov..

Viac informácií >>

foto arena

Zdroj: laserarenatn.sk


Technické Moto múzeum a múzeum hračiek

Všetkých milovníkov a obdivovateľov veteránov pozývame na unikátnu prehliadku do Technického Moto-Múzea, najväčšieho na Slovensku, kde môžete obdivovať viac ako 150 krásnych kusov motoriek, veteránov, rôznej hasičskej techniky, mnoho remeselného a poľnohospodárskeho náradia. Súčasťou múzea je aj krásne múzeum hračiek.

Viac informácií >>

technicke moto muzeum 36

Zdroj: muzeumveteranov.sk


Centrum pre rodinu

Najmenší uvítajú detský kútik v štýle montessori, rodičov poteší káva či iný nápoj, ktorý si v tejto klubovni môžete dopriať za dobrovoľný príspevok. Staršie deti sa potešia stolnému futbalu, množstvu spoločenských hier, kníh, či hudobným nástrojom.

Viac informácií >>

1000px 20201005 154321

Zdroj: cprtrencin.sk

 


Trenčianska mestská plaváreň

Niekto hovorí, že voda je studená, ale malí otužilci sa potešia a športom utužia imunitu. Na plaváreň sme chodili ešte ako deti, teraz je už omnoho krajšia a modernejšia, vyskúšajte!

Viac informácií >>

ResizedImage600398 plavarentrencin1

Zdroj: trencin.sk

 


Trenčianske múzeum: expozícia Župný dom

Vy ste ešte s deťmi neboli pozrieť Trenčianske múzeum a expozíciu Župný dom? Priamo na Mierovom námestí sa nachádza unikátne múzeum zamerané na naše mesto, kraj, históriu a zvyky v regióne! Naše deti najviac zaujala prírodovedná zbierka, tak ak neviete kam v daždi - príďte nás navštíviť.

Viac informácií >>

trencianske muzemum hlavna budova n 1

Zdroj: muzeumtn.sk


Dubnický kaštieľ

V neďalekej Dubnici sa nachádza pekný kaštieľ, kde sa môžu návštevníci tešiť na cca hodinovú prehliadku, zariadené miestnosti, ktoré zaujmú aj detského návštevníka. V letných mesiacoch je prístupná aj Grotta s vyhliadkovou vežou.

Viac informácií >>

10431459 1013209228696072 6786067304409799821 n

Zdroj: dubnica.eu


Múzeum Milana Rastislava Štefánika

Predpoveď počasia hlási škaredý víkend? Nevadí, spravte si s deťmi výlet. Neváhajte navštíviť toto krásne miesto, kde môžete byť obohatení skvelými zážitkami. Múzeum realizuje špeciálne scénické prehliadky, detské aktivity, výchovno-vzdelávacie programy, špeciálne víkendové prehliadky. Cez prvú nedeľu v mesiaci vstup zdarma!

Viac informácií >>

MG 3495

Zdroj: snm.sk


 Mohlo by vás tiež zaujímať:

PS: V prípade, že tu chýba vaša obľúbená destinácia v daždi v rámci Trenčína a okolia, dajte nám vedieť a my článok radi doplníme. 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Kika 25.12.2019, 14:30

    Doplnila by som ešte kútik v maxe a novu lezeckú stenu pre deti. Inak pekné tipy :)

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár