11 tipov kam s deťmi v Trenčíne a okolí, keď prší

Autor: Simona, Foto: jednotliví poskytovatelia, sponzorovaný obsah
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Ked prsi Trencin 1Vonku je škaredo a vy neviete, kam s deťmi? Poradíme vám naše zaručené tipy na strávenie času s deťmi v zime a daždi v rámci Trenčianskeho kraja. V Trenčíne, či blízkom okolí sa nachádza hneď niekoľko zaujímavých miest na trávenie času s menšími i väčšími deťmi, keď je vonku škaredo. Prinášame vám tie, ktoré považujeme za tie NAJ :)

Neposedko - interiérové ihrisko s kaviarňou

Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, Neposedko vôbec nie je vymyslený pre deti :). Je stvorený pre rodičov, ktorí si potrebujú dať aspoň na chvíľku pauzu od svojich detičiek a zároveň chcú mať pocit, že ich lapaji nemôžu robiť nič zlé a sú v bezpečí... U nás máte otvorené či je pekne, alebo vonku prší :)

Viac informácií >>

2019 01 15 204257

Zdroj: neposedko.sk


Technické Moto múzeum a múzeum hračiek

Všetkých milovníkov a obdivovateľov veteránov pozývame na unikátnu prehliadku do Technického Moto-Múzea, najväčšieho na Slovensku, kde môžete obdivovať viac ako 150 krásnych kusov motoriek, veteránov, rôznej hasičskej techniky, mnoho remeselného a poľnohospodárskeho náradia. Súčasťou múzea je aj krásne múzeum hračiek.

Viac informácií >>

technicke moto muzeum 36

Zdroj: muzeumveteranov.sk


Laser Arena Trenčín

Ani škaredé počasie Vám nemôže pokaziť zábavu v laser aréne. Vyskúšajte bezbolestnú akčnú hru, pri ktorej si prídu na svoje nielen deti, ale aj dospelí. Navyše, jedinečnú atmosféru dotvára moderné prostredie ako vystrihnuté z budúcnosti. Ak vám laser game nestačil, zažiť niečo nové môžete aj pri virtuálnej realite. Laser game vhodný od 7 rokov a 120 cm výšky. Virtuálna realita od 5 rokov..

Viac informácií >>

foto arena

Zdroj: laserarenatn.sk


Kreatívno-vzdelávacie centrum pre deti KreaTivO

Sme kreatívne centrum zamerané na „edutainment“ vzdelávanie. Spájame hru („entertainment“) a vzdelávanie („education“). Ak vaše deti milujú kocky LEGO®, bude sa im u nás páčiť.
Vzdelávanie hrou, keď deti sú súčasťou procesu a to ich baví.

Viac informácií >>

2019 01 25 193852

Zdroj: KreaTivO


Kryowell wellness centrum pre deti

Super miesto pre malých i veľkých! Aké hlavné služby u nás najviac rodičia s deťmi využívajú? Jednoznačne whirlpool bazénik a soľnú jaskyňu. Výhodou u nás je, že bazénik aj soľná jaskyňa sa dajú objednať privátne, to znamená, že ste u nás len sami s deťmi a to za rozumnú cenu.

Prípadne ak nemáte možnosť objednať si bazénik privátne, odporúčame chodiť s deťmi v dopoludňajších a v skorých popoludňajších časoch. Do soľnej jaskyne chodia väčšinou len rodičia s deťmi, takže tam je to bez časových obmedzení.

Viac informácií >>

solna web

Zdroj: kryowell.sk


Hotel Flóra: wellness pre celú rodinu

Hotel Flóra v Trenčianskych Tepliciach je príjemný wellness hotel s atraktívnou polohou v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Pýchou hotela je moderné wellness centrum, dominantou ktorého je nerezový bazén s efektným podhladinovým osvetlením rozdelený na dve časti - na plaveckú a relaxačnú sedaciu časť. V bazéne sa nachádzajú rôzne vodné atrakcie ako trysky, gejzíry, kreslá s hydromasážou a perličkovou masážou, a čo je pre rodičov detí dôležité, voda je ohrievaná na 31 - 32 stupňov. 

Viac informácií >>

2019 01 23 194354

Zdroj: hotelflora.sk


5D kino v OC MAX Trenčín

Zvažujete kam do kina pre nový filmový zážitok? Obmedzenia 3D sú minulosťou, privítajte 5D Cinema Trenčín! Ako prvý vám ponúkame nový zážitok pre celú rodinu v pohodlí centra MAX. Len v našom 5D kine máte garantovaný efekt prítomnosti, kde sa na hranici fikcie a skutočnosti stanete priamym účastníkom deja. Kapacita našeho 5D kina sú 4 miesta na sedenie. Film si sami vyberáte a na výber máme aj zaujímavé filmy pre deti, či mládež.

Viac informácií >>

unnamed

Zdroj: 5D kino OC MAX Trenčín


Trenčianske múzeum: expozícia Župný dom

Vy ste ešte s deťmi neboli pozrieť Trenčianske múzeum a expozíciu Župný dom? Priamo na Mierovom námestí sa nachádza unikátne múzeum zamerané na naše mesto, kraj, históriu a zvyky v regióne! Naše deti najviac zaujala prírodovedná zbierka, tak ak neviete kam v daždi - príďte nás navštíviť.

Viac informácií >>

trencianske muzemum hlavna budova n 1

Zdroj: muzeumtn.sk


Dubnický kaštieľ

V neďalekej Dubnici sa nachádza pekný kaštieľ, kde sa môžu návštevníci tešiť na cca hodinovú prehliadku, zariadené miestnosti, ktoré zaujmú aj detského návštevníka. V letných mesiacoch je prístupná aj Grotta s vyhliadkovou vežou.

Viac informácií >>

10431459 1013209228696072 6786067304409799821 n

Zdroj: dubnica.eu


Kino CINEMAX v OC MAX Trenčín

Ani počasie nemôže zabrániť novým filmovým zážitkom! Detské kiná a rozprávky sú skoro denne na programe a deti si určite kino zamilujú. Ak hľadáte tip na rozprávku, pozrite si aktuálne premietané rozprávky a filmy pre deti >>

Viac informácií >>

822D6743

Zdroj: cine-max.sk


Múzeum Milana Rastislava Štefánika

Predpoveď počasia hlási škaredý víkend? Nevadí, spravte si s deťmi výlet. Neváhajte navštíviť toto krásne miesto, kde môžete byť obohatení skvelými zážitkami. Múzeum realizuje špeciálne scénické prehliadky, detské aktivity, výchovno-vzdelávacie programy, špeciálne víkendové prehliadky. Cez prvú nedeľu v mesiaci vstup zdarma!

Viac informácií >>

MG 3495

Zdroj: snm.sk


 

PS: V prípade, že Vaša obľúbená destinácia v daždi v rámci Trenčína a okolia tu chýba, dajte nám vedieť a my článok radi doplníme. 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Kika 25.12.2019, 14:30

    Doplnila by som ešte kútik v maxe a novu lezeckú stenu pre deti. Inak pekné tipy :)

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár