Kam s deťmi v Prešove

Autor: Zuzka, Foto: Stránky jednotlivých zariadení
Adresa: - Čas: - Telefón: - E-mail:info@sdetmi.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Pripravili sme pre vás zaujímavé tipy kam s deťmi priamo v Prešove. Zábava, oddych, poznanie či zážitok, všetko nájdete tu :)

1. Bowling pri trati

Bowling pri trati je situovaný v krásnom prírodnom prostredí multifunkčného 4 SPORT Areálu v centre obytnej zóny Prešova. Nájdete tu nielen 8 profesionálnych dráh, ale hlavne 4 dráhy pre malé deti s detskými mantinelmi so sedením a obsluhou aj priamo pri dráhach. Súčasťou prevádzky je LETNÁ TERASA s detským ihriskombezplatné parkovanie priamo v areáli. Vzhľadom na veľkú obľúbenosť bowlingu odporúčame využiť možnosť rezervácie vopred na 0915 915 222. Špeciálne pozývame rodiny s deťmi počas víkendov od 14.00 do 19.00 hod. zahrať si bowling za špeciálnu rodinnú cenu 10,- €/hod./dráha.

CENNÍK A OTVÁRACIE HODINY >>

 
bowling

Zdroj: Bowling pri trati

 
bowling3

Zdroj: Bowling pri trati

2. Safari park

Tajomný svet exotických zvierat, dobrodružstvo na safari či zvuky sveta džungle,
to všetko na jednom mieste, v jedinečnom Safari parku v ZOC Koral na najväčšom sídlisku Sekčov v Prešove na ploche 432m². Ocitnete sa v detskom svete zábavy, adrenalínu a prekvapení. Rodičia si vychutnajú relax pri šálke kávy, belgickej  čokolády alebo výberových čajov. Safari park ponúka aj možnosť zorganizovať detskú party. Safari park s jeho nezabudnuteľnou atmosférou si užije každé dieťa.

CENNÍK A OTVÁRACIE HODINY >>

 
safari1

Zdroj: Safari Park

 
safari2

Zdroj: Safari Park

3. Laser Game

Laser Game je adrenalínová hra podobná airsoftu alebo paintballu. Avšak vďaka využitia najmodernejších technológií všetky zásahy sú snímané pomocou elektroniky a teda vôbec nebolia ! Hra je určená pre jednotlivcov aj tímy,čím je vás viac, tým lepšia akcia :-).Hra je vhodná aj pre deti od 5 rokov a prekážkou nie sú ani okuliare alebo kontaktné šošovky. Laser game je vhodná aj pre školské akcie alebo narodeninové oslavy. Príďte si užiť jednu z najzábavnejších športových hier súčasnosti!

CENNÍK A OTVÁRACIE HODINY>>

laser game 2

Zdroj: Laser Game


laser game

Zdroj: Laser Game

4. Lanové centrum

Lanové centrum je komplex lanových prekážok umiestnených v rôznej výške podľa vekových ketegórií. Pre deti od 3 rokov je k dispozícii špeciálna zabezpečená lanová dráha, nízko nad zemou LANÁČIK (deti sa tu môžu bezpečne pohybovať bez doprovodu).  Väčšie deti môžu prekonávať komplex nízkych lanových prekážok. Deti od 12 r. a dospelí zasa prekážky vo výške 8 až 10 metrov nad zemou. Súčasťou areálu je lezecká stena, šatne, sprchy a tiež kaviareň s veľkou terasou. Možnosť usporiadať detské oslavy. V lete ponúkajú aj denné detské tábory. Súčasťou komplexu je aj lezecké centrum Bouldrovka, kde môžu deti liezť pod dohľadom inštruktora aj počas zimných mesiacov.

CENNÍK A OTVÁRACIE HODINY >>

 
lanove centrum2

Zdroj: Lanové centrum Outdoorpark

 
lanove centrum3

Zdroj: Lanové centrum Outdoorpark

5. JUMP IT UP - trampolínové centrum

Nové, jediné trampolínové centrum na východnom Slovensku, kde nájdete trampolíny rôznych tvarov, veľkostí, sklonov s rozlohou 270m2. Trampolíny sú vhodné pre deti od 4 rokov, ale aj dospelých.  Nájdete tu aj basketbalové koše v dvoch výškových úrovniach pre väčších aj menších basketbalistov, taktiež najväčší AirBag na Slovensku, kde zažijete adrenalín, vďaka voľnému pádu na nafukovaciu podušku s rozmerom 6x6m. V kaviarni si vychutnáte kávu, nápoje, pizzu a popritom sleduejete vaše ratolesti. Deti ocenia aj stolný futbal, hokej, či basketbal. Pre najmenších je k dispozícií detský kútik s hračkami a mini trampolínou.  Je možné si rezervovať aj celú Arénu  na narodeninovú oslavu, na ktorú Vaše dieťa nikdy nezabudne.

CENNÍK A OTVÁRACIE HODINY >>

jump3

Zdroj: jumpitup.sk

jump8

Zdroj: jumpitup.sk

6. Detský kútik Danys

Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, detský kútik DANYS vôbec nie je iba pre deti :). Je stvorený pre rodičov, ktorí si potrebujú nakúpiť alebo si dať malú pauzu od svojich detičiek a zároveň chcú mať pocit, že sú v bezpečí. Detský kútik v OC Max je interiérové ihrisko pre deti, ale zároveň si tu môžte dať kávičku či  čokoládu. Ak plánujete vyraziť na nákupy, Vaše deti určite nenechávajte doma a príďte spoločne s nimi navštíviť zábavno-obchodné centrum MAX v Prešove a v ňom detský kútik DANYS .

CENNÍK A OTVÁRACIE HODINY >>

danys5

Zdroj: Detský kútik Danys

 

danys

Zdroj: Detský kútik Danys

 

7. CINEMAX

Ani počasie nemôže zabrániť novým filmovým zážitkom! Detské kiná a rozprávky sú skoro denne na programe a deti si určite kino zamilujú. Ak hľadáte tip na rozprávku, pozrite si aktuálne premietané rozprávky a filmy pre deti >>


cinemax1

Zdroj: CINEMAX

 


node a2df25c19236ee751be403c707d64318

Zdroj: CINEMAX

Ďalšie zaujímavé miesta pre deti v Prešove

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár