25. 10. 2021 Aurel 13°C Jasno

Wellness Hotel Patince****

Autor: MS, Foto: wellnesspatince.sk
Adresa:Patince 431, 946 39 Patince Telefón: +421 35 7908 500, +421 918 886 715 E-mail:recepcia@wellnesspatince.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta.


U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu. Tím našich odborníkov sa bude o Vás starať a rozmaznávať Vás tak, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. Tým sa pobyt vo Wellness Hoteli Patince stane pre Vás zážitkom z oddychu, za ktorým sa k nám budete radi vracať zas a znova.

Ubytovanie

Súčasťou komplexu je moderný štvorhviezdičkový hotel, ktorý poskytuje komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky), rodinných izbách, nadštandardných Superior a De luxe izbách a luxusných apartmánoch s celkovou kapacitou 218+32 lôžok. Všetkých 99 izieb je klimatizovaných, s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. K vybaveniu izieb štandardne patrí TV, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor. Väčšina izieb má vlastný balkón. Luxusné apartmány s kapacitou 2 až 6 lôžok poskytujú naozaj výnimočný komfort. Zahřňajú v sebe obývačku a spálne, vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie, sú klimatizované, vybavené plazmovou TV obrazovkou, rádiom, telefónom, chladničkou s minibarom, trezorom a internetovou prípojkou. K dispozícii je dokonca aj jeden mimoriadne atraktívny mezonetový apartmán.

Športové aktivity

Tenis - exteriérový tenisový kurt s umelou trávou na prenájom približne 100 m od hotela, možnosť zapožičania si tenisových rakiet a loptičiek.
Stolný tenis - Zabavte sa a zasúťažte si so svojimi priateľmi alebo deťmi.
Golf - V rámci spolupráce s Golfovým Clubom Old Lake je v maďarskom meste Tata pre Vás pripravený inštruktor. Vedia Vám tiež zapožičať základné golfové palice, ale aj kompletný golfový výstroj. Pokiaľ ste hráčom so zelenou kartou, čaká na Vás golfový areál, na ktorom hrávajú najväčšie euróske hviezdy ženského golfu na svojich turnajoch Ladies European Tour. Máte so sebou deti? Aj tie nájdu na golfovom ihrisku v Old lake club zábavu na svojej úrovni. Pre nich sú pripravený detský golfový výstroj a inštruktori, ktorí sú špeciálne vyškolený na výuku golfu pre deti. Zľavy: Našim hosťom ponúkame zľavy po predložení nami opečiatkovaného prospektu v Old Lake Golf Clube.
Minigolf - Minigolf je obľúbeným a nenáročným športom pre celú rodinu. Výborná príležitosť zasúťažiť si s priateľmi a rodinou.
Fitness - Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná profesionálna posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitnesscentra neobmedzený prístup zdarma.
Cykloturistika - Podunajská časť Dunajskej cyklotrasy je tranzitnou regionálnou trasou, ktorá vedie popri rieke Dunaj a je súčasťou diaľkovej cyklomagistrály siete EuroVelo 6. Časť pozdĺž Dunaja je známa tiež ako Dunajská cyklistická cesta. Túra je svojou náročnosťou vhodná aj pre deti a starších ľudí. Bicykle je možné si zapožičať na hotelovej recepcii.
Beach volejbal - Skupiny záujemcov o aktívny oddych si môžu zdarma vychutnať hru beach volejbalu v našom vonkajšom areáli pri bazénoch.
Vodné bicykle - Jazierko v areáli hotela je vhodné aj na pestovanie rôznych vodných športov, ako jazda na vodných bicykloch.
Rybolov - V jazere hotela sa nachádzajú majestátne 12 a viac kilogramové kapre, amury, tolstolobiky a šťuky. V jazierku je možné loviť kapre celoročne. Od novembra do marca je potrebné rybolov nahlásiť minimálne jeden deň vopred.
Petanque - Ihrisko na petanque sa nachádza vo vonkajšom areáli a pre návštevníkov Wellness hotela Patince je zdarma.
Bowling a biliard - Bowling bar je vybavený dvoma bowlingovými dráhami a biliardovým stolom.
Relaxačný program - Každý ubytovaný sa môže zúčastniť relaxačného programu od piatku do nedele ZADARMO.
Pre hostí, ktorí by chceli stráviť deň športovými aktivitami, alebo spoznávaním okolia zapozičiavame taktiež Nordic walking palice, Kolieskové korčule a kolobežky.

Bazénový svet

V našich bazénoch využívame vodu z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m. Termálna voda v Patinciach sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám. Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca.

Virivka

Rímsky bahenný kúpeľ - Špeciálny relaxačný kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo v termálnom jazierku.
Veľký relaxačný bazén - Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a teplotou vody cca 31°C. V bazéne sa nachádza množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.
Kľudový bazén - Voda v bazéne má príjemných 36°C a má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia.
Vírivka - 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 35°C.
Vonkajší letný bazén - Na ploche viac než 600 m2 sa nachádza vonkajší letný bazén hotela s veľkým tobogánom a lezeckou stenou. Počas letnej sezóny je pre hostí k dispozícii až 10 bazénov s termálnou vodou a 4 tobogány. Teplota vody vo vonkajších bazénoch sa pohybuje od 26°C do 29°C.

Otváracie hodiny bazénového sveta:
Pondelok – Štvrtok 09:00 – 21:00
Piatok 09:00 – 22:00, nočné kúpanie 22:00 - 01:00
Sobota, nedeľa 09:00 – 21:00 (hoteloví hostia vstup od 7:00)

Gastronómia

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu. Okrem štandardnej ponuky jedál v á la carte jedálnom lístku a denného menu si môžete vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít. Naši kuchári Vám vedia pripraviť aj diétne, bezlepkové, či vegetariánske jedlá.

Reštaurácia - Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb. Súčasťou reštaurácie je letná terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období. Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov alebo formou výberu z menu.
Reštaurácia je otvorená denne od 07:30 do 22:00 hod.
Raňajky sa podávajú v čase od 07:30 do 10:00 hod.
Obedy (denné menu) sa podávajú v čase od 12:00 do 15:00 hod.
Večere formou bufetových stolov / menu sa podávajú v čase od 17:30 do 21:00 hod.

Restauracia
Lobby bar - Svoju obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v Lobby bare hotela, ktorý sa nachádza v hotelovej hale pri recepcii. Ku káve Vám odporúčame ochutnať čerstvé zákusky z našej hotelovej cukrárne. Lobby bar je otvorený denne od 08:30 do 21:00 hod.
Bowling bar - Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal. Bowling bar je otvorený denne od 17:00 hod.
Wellness bar -  Wellness bar sa nachádza priamo v bazénovom svete a ponúka rýchle občerstvenie formou chutných klasických jedál, šalátov, cestovín a nápojov. Wellness bar je otvorený denne od 10:00 do 21:00 hod.
Grill bar - Grill bar sa nachádza v exteriéri hotela pri vonkajších bazénoch a hosťom je k dispozícii počas letnej sezóny. Ponúka rýchle občerstvenie formou grilovaných jedál, rýb, rôznych ovocných a zeleninových šalátov, bagiet a nápojov. Grill bar je otvorený počas letnej sezóny denne od 10:00 do 19:00 hod.
Marína bar - Marína bar sa nachádza v priestoroch jachtárskeho prístavu Marina Patince, vzdialeného cca 2 km od Wellness hotela Patince****. Svojim návštevníkom ponúka Marina bar občerstvenie vrátane grilovaných a rybacích špecialít. Samozrejme, v ponuke nechýba ani typické halászlé. Marína bar je otvorený počas leta denne od 10:00 do 19:00 hod.

Pobytové balíky

Mapa: N 47° 44′ 50″ E 18° 18′ 29″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Anna 10.01.2021, 22:27

  Oceňujem rodinnú izbu, ktorá poskytuje istú formu súkromia. Chýba mi možnosť poskytnúť detskú postieľku, či prebaľovací pult alebo zapožičať čokoľvek z detských "nevyhnutností". Je super, že majú tzv. detskú miestnosť na ohrev stravy non-stop, ale od "našej" rodinnej izby bola neuveriteľne ďaleko. Jedálenská stolička je samozrejmosť, no nie je ich dosť a zabúdajú ich čistiť. Detský kútik je fajn, ale tiež by zniesol viac čistoty. Nám bola voda v bazénoch studená. Nebolo k dispozícii žiadne detské plávacie vybavenie. Vonkajší areál nemá žiadne použiteľné preliezky alebo ihrisko. Napriek tomu sme sa v deň odchodu stretli aj s maskotom a k deťom veľmi tolerantným personálom.

 • Eva 13.12.2020, 12:14

  Tu sme strávili jeden úžasný víkend. Iba čistá, personál veľmi milí, ochotní. Jedlo vynikajúce a bazénový svet úplne na jedničku. Určite sa sem vrátime :)

 • Danka 10.12.2020, 23:49

  Nemôžem si vynachváliť tento hotel. Úplne top od prvého momentu, všetko dokonalé od wellnesu až po jedlo.

 • Soňa Zacharová 09.12.2020, 21:09

  Dobre sa tu dá vyplávať, teplá voda. Veru už chýba to plávanie...

 • Soňa Zacharová 09.12.2020, 21:08

  Dobre sa tu dá vyplávať, teplá voda. Veru už chýba to plávanie...

 • Rišo 04.12.2020, 13:53

  Super Wellness Hotel: príjemný personál, fantastický vodný svet :)

 • Maja 07.01.2020, 22:54

  Boli sme s pobytom velmi spokojni, izba priestranna, cista, deti nadsene bazenmi, animaciami. Za nas hodnotim velmi pozitivne.

 • Veronika 07.01.2020, 18:39

  krásne prostredie, určite odporúčame navštíviť

 • Dada 31.12.2019, 22:43

  Výborné miesto na trávenie voľného času pri vode, super bazéniky pre deti, skvelý detský kútik, deti sa vyšantia vo vodičke. Vynikajúce služby, chutné jedlo. :-) Odporúčam navštíviť.

 • Denisa 30.12.2019, 12:09

  Zariadenie plne odporúčam. Ubytovanie pekné, bazény super, strava výborná. Vhodné aj pre rodičov s malými deťmi.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár