Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Na Slovensku pribúdajú uprostred prírody rôzne zaujímavé diela, ktoré pútajú našu pozornosť buď ako umelecké diela alebo okolím, v ktorom sú osadené. Radi sa pri nich fotografujeme a tie fotky stoja za to.
Kláštor pod Znievom sa môže pochváliť dielom - mega lavičkou Gardeon - ktorá je svojou veľkosťou skutočne obria a vy sa pri nej budete cítiť veľmi maličkí. Nájdete ju po asi 5 minútach nad parkoviskom. Z lavičky sa vám ponúkne pohľad na obec ako aj vrch Zniev.
Okrem lavičky tu môžete navštíviť aj zrúcaninu hradu Zniev alebo neďalekú hojdačku Hôrdačku, ktorá sa nachádza na kopci pod horou napravo od lavičky a je z nej krásny výhľad!
Zdroj: sdetmi.com
Zdroj: sdetmi.com
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 48° 58′ 59″ E 18° 48′ 8″
Mapa sa nahráva...
09.06.2025, 16:21
Révayovský Deň detíMartin
Po dlhom case bude spristupneny uzasny park pri revayovskom kastieli. Ten sam o sebe stoji za navstevu.....
04.06.2025, 09:57
Spišský hradViktoria
Bola som prekvapena ze v podstate vsetko zaujimave okrem nadvoria je znepristupnene pre rekonstrukciu. Kym to nedokoncia tak sa tam neoplati zajst, za neferove povazujem ze vstupne ostalo v podstate take iste.
31.05.2025, 15:43
Veľké sklamanie a to z jediného dôvodu..nikde na nete sme sa nevedeli dopátrať k časovému harmonogramu,jediný údaj,ktorý sa nám podarilo vypátrať,bol začiatok 10.00. Tak sme šli, o 11tej sme boli na mieste a tam sme zistili,ze pestrý program,ktorý je vypísaný na putavom plagáte za začína až v popoludňajších hodinách..viete si predstaviť sklamanie dvoch tesiacich sa deti,cestovali sme kvôli tomu 100km. Tábor sice rozostavaný mali,ale všetci ucinkujuci posedavali v tieni pri nápojoch, nebolo sa do čoho zapojiť. Jeden jediný pan v kostýme nas oslovil ze si môže vystreliť z kuše,takže malý si 2x strelil a nas program trval 2minuty. Ďakujeme.
28.05.2025, 14:56
KuchajdaJana
Bolo by vhodné opraviť informácie na webe že tam môžu ist aj psí kamaráti .Prišli sme dnes na jazero s malým psíkom len tak sa poprechádzať .A na vstupnej informačnej ceduli bolo že zakaz psov pokuta 33 €.To že tam sedavaju a spia bezdomovci to nevadí nikomu Sedia požívajú alkohol vykonávajú potrebu hocikde ani to nikomu nevadí .
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Natalia 04.01.2021, 08:56
Na lavičku sa chystáme pozrieť.
Monika 29.12.2020, 19:50
Už len pre tú jedinečnú fotku tam choďte a zoberte aj svoju rodinu. Krásna príroda v Poráči stojí za to lavička je bonus.
Domi 26.12.2020, 17:52
Veľmi pekne miesto, ideálne na rodinné fotky. Krásny nápad, možno ju uvidieť aj na google maps
Monika 10.12.2020, 08:50
Krásne miesto,nenáročná prechádzka v každom počasí
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár