25. 06. 2022 Tadeáš 31°C Jasno

Family Park Strachankovo

Autor: Maria Bodnarova, Foto: Strachankovo
Adresa:Ždiar 646, 05955 Ždiar Telefón: E-mail:ahoj@strachankovo.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Family Park Strachankovo je ideálny priestor pod Tatrami na oddych a zábavu. O tú sa postarajú animátorky, ktoré majú pripravený program nie len pre deti.


V zábavnom parku je pre rodiny s deťmi pripravených mnoho dobrodružstiev. 
Na návštevníkov sa tešia zvierací obyvatelia Goralskej farmičky. Týchto sa môžu deti nielen dotknúť a nakŕmiť ich, ale uvidia tiež, ako to na takom hospodárskom dvore kedysi vyzeralo a na chvíľu sa tak stanú skutočnými gazdami. Čakajú tu na nich tiež preliezačky a hojdačky, aby sa poriadne vyšantili. Pre zvedavcov je pripravený rozprávkový chodník, na ktorom odhalia Ždiarsku legendu o Havranovi a Vidle. 

V priebehu leta ešte do Family park Strachankovo pribudnú domčeky na stromoch, ktoré poskytnú veľa priestoru na hry pre malých odvážlivcov.

Do Strachankova sa dostanete pešo od Wellness Penziónu Strachan, alebo sa môžete vyviezť hore štvorsedačkovou lanovkou a naplno si tak užiť výhľad na Belianske Tatry. Ak dostanete hlad, tak Vám odporúčame navštíviť štýlovú zážitkovú reštauráciu Medvedí Brloh Strachan. Alebo si niečo dobré opečte na ohni. Na to si však nič nemusíte nosiť so sebou, všetko si viete zabezpečiť v bufete priamo v Strachankove. A nakoniecť môžete zakončiť deň plný zážitkov pri Adventure Minigolfe.

Otváracie hodiny a cenník nájdete TU.

 

Mapa: N 49° 16′ 17″ E 20° 16′ 24″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Eva 23.12.2019, 20:49

    Hore sme sa vyviezli lanovkou a naspet sme sli pesi aby sa deti trosku unavili a teda boli nadsene, ze si zvieratka mohli aj pohlatkat

  • lydia 02.01.2019, 22:08

    Detom sa velmi pacilo a teda minigolf sme si zahrali aj my dospeli, ale v letnom obdobi by mohlo byt otvorene aj dlhsie

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár