25. 06. 2022 Tadeáš 31°C Jasno

Rabkoland Family park pre voľný čas

Autor: Annie, Foto: Rabkoland.pl
Adresa:Rynek, 34-700 Rabka-Zdrój Telefón:+48 32 258 84 67 E-mail:park@rabkoland.pl www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Rabkoland je čarovné miesto pre celú rodinu! Odborníci z celého sveta považujú náš zábavný park za najlepšie organizovaný a najsympatickejší park v Poľsku! Rabkoland sa nachádza v malopoľskom vojvodstve, v  mestečku Rabka-Zdrój, blízko Noweho Targu a tiež veľmi blízko hranice so Slovenskom – iba necelých 30 km od prechodu Trstená-Chyžné a  40 km od prechodu Podspády -Jurgów. Návšteva  Rabkolandu je skvelý nápad, ako obohatiť svoju dovolenku v Tatrách. Celodenný vstup do parku má fixnú cenu, bez ohľadu na to koľko kolotočov a atrakcií vyskúšate a koľko hodín zábavy u nás strávite!

30 rokov rodinnej zábavy!

Celú sezónu 2019 oslavuje Rabkoland svoje 30. narodeniny. Áno, je to tak – náš  Park má už 30 rokov! Jeho prví návštevníci by ho už dnes však asi ani nespoznali. Park každým rokom modernizujeme, pripravujeme nové atrakcie a tématickú výzdobu od špičkových poľských dizajnérov. Vďaka tomu vás s deťmi každý rok čakajú v Rabkolande nové dobrodružstvá, čarovné príbehy a nezabudnuteľné zážitky.

Tuto sezónu na deti prvý krát čaká nová sála kreatívnych hier, plná obrovských kociek. Všetci naši návštevníci, malí aj veľkí, majú šancu vyskúšať si dlho očakávaný retiazkový kolotoč, ktorý má ako prvý v Poľsku dvojitý systém zabezpečenia sedadiel. Napriek tomu, že sme prerobili celú centrálnu časť parku, najväčším prekvapením pre našich návštevníkov bude novo zrekonštruované ruské koleso v kozmickom štýle. Gurmáni si pochutnajú na novej ponuke jedál a malí objavitelia a vynálezcovia budú nadšení našou témetickou zónou.

Y4A8839

Zdroj: rabkoland.pl

Najlepšia zábava pre najmenších a ich rodičov

Nová tématická zóna je rozšírením obrovskej ponuky atrakcií, ktoré najdete v Rabkolande. A tých je teda naozaj veľa! Vo vyše 30 zábavných zariadeniach nájdete skutočne všetko: rozpravkový benátsky kolotoč, bláznivý hudobný expres, najmenšiu  horskú dráhu v Európe (len pre deti!), veľké ruské koleso, z ktorého sa môžete kochať výhľadom na horskú panorámu, ale aj loďky a pontóny pre malých námorníkov. Deti sa môžu vyblázniť na nezvyčajných ihriskách, veľkých hojdačkách a navštíviť čmeliakove údolie. A keď budú vyšťavené lietajúcim autobusom a spoznajú veselú farmu, môžu sa priplaviť vikingskou loďou k obrátenému domu. Budú dosť odvážne na to, aby vkročili do Duch-Duchovej veže?

Malí šoféri si môžu užiť beztrestné a bezpečné zrážanie sa v autíčkach v rámci atrakcii Autostop, alebo sa len tak povoziť po ceruzkovom lese. Tí, ktorí preferujú kľudnejšiu zábavu možno ocenia kabinet krivých zrkadiel ...a možno objavia aj svoju novú tvár.

Všetky atrakcie, kolotoče a horské dráhy si môžete vychutnávať celý deň, bez akýchkoľvek obmedzení – všetko je v cene vstupenky! Ale Rabkoland nie je iba o kolotočoch a atrakciách. Počas celého pobytu v parku vás bude sprevádzať vyše 250 pohyblivých sôch, ktoré sú často súčasťou programu divadla pohyblivých sôch a potešia nie len deti.

rabkoland10HI

Zdroj: rabkoland.pl

Aby vám ostali sily na zábavu

Toľká zábava na kolotočoch stojí množstvo energie, ktorú treba niekde doplniť. Našťastie v Rabkolande je to veľmi jednoduché a príjemné! Tento rok sme mysleli aj na zdravé alternatívy – otvorili sme pre vás „džúsový výčap“, kde vás čakajú čerstvé a zdravé džúsy a ovocie, polievky, vegánske a bezlepkové jedlá. Chcete si radšej užívať a nie rátať kalórie? Tak v tom prípade vás pozývame na pirohy a palacinky do našeho Mňam-Mňam baru. Ste naozaj poriadne hladní? Už sa pre vás pečie pravá talianska pizza z pece! No a pre maškrtníkov máme pripravenú kaviareň Krowka so zmrzlinou, oplátkami a inými sladkosťami. Naša bohatá gastronomická ponuka vám umožní opäť rýchlo načerpať energiu na kolotoče a šalenie sa!

A to ešte nie je všetko!

Keďže v Rabkolande máme zábavné atrakcie pre celú rodinu, rozhodli sme sa, že ich doplníme aj niečím, čo nenájdete nikde inde. Jednou z takýchto atrakcií je Múzeum vyznamenania úsmevu. V ňom dospelým udelujeme svetovo unikátne vyznamenanie – odznak úsmevu. O jeho udelení rozhoduje výlučne porota zložená z detí.

V Rabkolande nájdete aj veľmi netypické súťaže. Jednou z nich sú Majtrovstvá Poľska v dojení umelej kravy, Majstrovstvá v nafukovaní žuvačkových bublín a do roku 2013 sa u nás konali aj Majstrovstvá poľska v jazdení na záchodových misách. Náš zábavný park medzi Krakovom a Zakopaným sa tak stáva jediným miestom, v ktorom sa môžete zúčastniť takýchto netypických súťažných disciplín.

Každý návštevník  – veľký i malý, je vítaným parťákom do spoločnej zábavy. Sme rodinná firma a robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili ako doma. Náš zábavný park ponúka celkovo 70 rôznych atrakcií, z toho 34 hlavných, ktoré na tvárach veľkých i malých vyčarujú úsmev plný radosti!

Otváracie hodiny:

 • otvorený denne od mája do októbra

máj august
10.00-18.00 h. (pondelok-nedeľa)

V prípade zlého počasia možná zmena otváracích hodín!

Cenník TU

 

Mapa: N 49° 36′ 31″ E 19° 56′ 54″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Aja 06.01.2021, 11:59

  Park odporucame, navstivili sme uz viac krat a detom sa vzdy paci. Je to naozaj blizko od Slovenskych hranic.

 • Helena 02.01.2021, 20:25

  Tento park odporúčam rodinám s malými deťmi,je to na štýl kolotočov,ktoré bývajú na jarmokoch. Našim deťom sa veľmi páčilo,viaceré atrakcie sme absolvovali viackrát

 • Jana 19.12.2020, 21:55

  Park je vhodný skôr pre mladšie deti do 8-10 rokov.

 • Majka M. 26.11.2019, 13:00

  Deti sa určite zabavia, atrakcií je celkom dosť. No pôsobili na mňa trochu staro. Po pravde, čakala som od toho viac.

 • Anežka 03.01.2019, 18:53

  Neďaleko hraníc sme tu došli a uvideli sme family park iného druhu ako na Slovensku. Platba kartou bez problémov, nie všade sa v Poľsku v týchto parkoch dá platiť kartou. Veľmi veľa atrakcií.

 • eva 26.12.2018, 00:32

  Cakala som nieco viacej. Jarmok na jednom mieste, ale za tu cenu ok.

 • Mária S. 06.12.2018, 08:01

  Deťom sa páčil Ice Racing

 • Angelika 09.01.2018, 02:32

  Dlho sme odolávali, lebo je to dosť ďaleká cesta ale nakoniec veľká spokojnosť, tešíme sa opäť na super zábavu :)

 • Peter 22.12.2016, 15:44

  Super atrakcia pre deti, určite pôjdeme i budúcu sezónu

 • Silvia 01.12.2016, 21:04

  odporúčam najme menším deťom..náš syn má 5-rokov a užil si to tam dosýta..za super cenu

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár