29. 05. 2022 Vilma 21°C Polooblačno

Detské centrum RETRO Kids v OC Retro

Autor: Claudinka, Foto: Retro kids
Adresa:Nevädzova 6, 82101 Bratislava - II. poschodie Telefón:0917 700 200 E-mail:info@retrokids.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

RETRO Kids otvorilo svoje krásne nové priestory dňa 21.mája 2011. Príďte sa zabaviť s Vašimi ratolesťami. O bezpečnosť a program Vašich detí sa postarajú profesionálne opatrovateľky z agentúry BabyNanny.

RETRO Kids je detské centrum navrhnuté a vytvorené špeciálne pre Vaše deti. Na ploche viac ako 500 m2 je pre Vás pripravených množstvo atrakcií (trampolíny, automobilové preteky, bazén plný guličiek, drevený historický hrad, kútik s bábikami, kútik so stavebnicami, legom, autíčkami, šmyklavky, preliezky, detské „kino“, indiánske stany a mnoho ďaľších). Retro Kids Vám tiež ponúka aj vzdelávacie-tvorivé-športové aktivity, ktoré podporujú všestranný rozvoj Vášho dieťatka vo forme tvorivých dielní, hravej detskej angličtiny, detských divadielok a predstavení, hudobnej či tanečnej výchovy. Je to priestor určený predovšetkým pre Vaše deti a ich záujmové aktivity. Stráviť tu môžete nielen Vaše bežné dni, ale aj tie špeciálne. Narodeniny, meniny alebo iný výnimočný deň Vášho dieťatka prídťe osláviť do RETRO Kids. RETRO Kids Vám ponúka taktiež možnosť oddychu v príjemnej kaviarničke, kde si pochutnáte spolu s Vašimi ratolesťami na rôznych drobných pochúťkach. Internetové pripojenie zdarma v celom priestore je samozrejmosťou.

Cenník

Otváracie hodiny

 • Každý deň od 09.00 do 20.00 h

Darčekové poukážky - Vyberte si darčekovú poukážku v hodnote 14 €/ 28 €/ 56 €. Poukážka sa môže použiť na kúpu permanentky, na zabezpečenie oslavy, iné. Verte, že spokojnosť bude na oboch stranách. Zážitok obdarovaného dieťaťa sa tak stane aj Vašim zážitkom! (Permanentky, darčekové poukážky sú platné 1 rok)

Narodeninové oslavy

Možnosť usporiadať si narodeninovú oslavu v našich priestoroch iba v dňoch - piatok, sobota, nedeľa.

Otázky a odpovede

 • Pre koho je RETRO Kids určené? RETRO Kids je určené predovšetkým pre deti, rodinky s deťmi. Pre tých, ktorí sa chcú zabaviť spolu so svojim dieťatkom a zažiť príjemné spoločné chvíle. Ale aj pre tých, ktorí si potrebujú „odskočiť“ na stretnutie, kávu, do fitness, na nákup (toto všetko Vám polyfunkčný objekt RETRO ponúka), ale nechcú deťom uberať ich voľný čas. Keďže RETRO Kids vo svojich priestoroch poskytuje profesionálne opatrovateľské služby – certifikovaných zamestnancov, s kľudom môžete dieťatko na potrebný čas zveriť do ich starostlivosti a neskôr si ho s úsmevom vyzdvihnúť.
 • Kde sa RETRO Kids nachádza? RETRO Kids je novootvorené detské centrum, ktoré sa nachádza v polyfunkčnom objekte RETRO na Nevädzovej ulici č. 6 ulici v mestskej časti Ružinov v Bratislave. Nájdete ho na treťom poschodí, vchod z Nevädzovej ulice.
 • Aké sú podmienky pre vstup? Dieťa do troch rokov sa v priestoroch detského centra RETRO Kids môže pohybovať len v sprievode rodiča alebo inej dospelej osoby. Dieťa od troch rokov môže byť umiestnené v detskom centre RETRO Kids aj samé na čas nevyhnutný. Rodič alebo iná dospelá osoba zodpovedná za dieťa, dieťa zverí do opatery kvalifikovaných certifikovaných pracovníkov RETRO Kids.
 • Čo všetko RETRO Kids ponúka? RETRO Kids Vám ponúka spoločné aktivity s Vašim dieťatkom, možnosť stráviť príjemné chvíle plné pohody a zábavy v príjemnom prostredí detského centra. Všetky atrakcie a aktivity boli vytvorené a navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť Vašich detí. V ponuke nájdete okrem bežných možností strávenia zábavy aj aktivity zamerané na „vzdelávanie“. Okrem rôznych typov atrakcií a vzdelávacích aktivít RETRO Kids ponúka aj kaviarničku, kde si môžete s Vašim dieťatkom oddýchnuť. V ponuke nájdete minerálne vody, džúsy, drobné občerstvenie a iné. Hygienické zariadenia RETRO Kids sú navrhnuté pre detského klienta (výškovo), v ponuke je aj (krízový) sprchový kút.
 • RETRO Kids Vám ponúka aktivity vo forme:
  - zábava, tvorivé aktivity, športové aktivity
  - vzdelávacie aktivity - hravá detská angličtina
 • - Nové krúžky v Retro Kids na stránke www.retrokids.sk - aktuality.
 • Dá sa pri priestoroch RETRO Kids zaparkovať? RETRO Kids je súčasťou polyfunkčného objektu RETRO, ktorý Vám ponúka možnosť parkovania vo svojich priestoroch v podzemných parkovacích priestoroch ako aj na vonkajších parkovacích státiach. Prvé 3 hodiny sú v parkovacom dome RETRO zdarma.
 • Dá sa tu zorganizovať oslava (napríklad narodeninová, meninová, iná)? Možnosť dohodnutia si termínu na zajednanie si oslavy je osobne práve v priestoroch RETRO Kids alebo emailom na info@retrokids.sk, telefonicky tel: 0917 700 200. Premyslite si, o akú oslavu máte záujem a vyjdú Vám v ústrety!
 • Ako je to v RETRO Kids s občerstvením? V RETRO Kids nájdete príjemnú kaviarničku, kde nájdete drobné občerstvenie pre Vás a Vaše dieťatko. Ponúkajú Vám pitný režim (minerálne vody, džúsy), občerstvenie.
 • Poskytuje RETRO Kids stravu aj pre najmenších? V RETRO Kids nájdete občerstvenie vhodné aj pre najmenších.
 • Nachádzajú sa v RETRO Kids cerfitikované hračky/atrakcie? V RETRO Kids nájdete certifikované atrakcie špeciálne vhodné pre deti a ich zábavu.
 • Dá sa do RETRO Kids prísť aj s kočíkom a niekde ho tam „uskladniť“? RETRO Kids je detské centrum vhodné aj pre najmenších členov Vašej rodinky. Kočíky si môžete „uskladniť“ vo vstupných priestoroch pri detských odkladacích skrinkách. Pre bezbariérový vstup do RETRO Kids s kočíkom si pozrite mapku.
 • Poskytuje RETRO Kids aj detské stoličky na jedenie, prebaľovacie pultíky a pod? RETRO Kids je detské centrum určené špeciálne pre deti, preto poskytuje aj detské stoličky, prebaľovacie pultíky.
 • Poskytuje RETRO Kids vo svojej kaviarničke aj WIFI? V RETRO Kids Vám poskytujeme WIFI zdarma.

Prevádzkový poriadok nájdete tu.
RETRO Kids je súčasťou polyfunkčného objektu RETRO, ktorý má 4 vstupy - hlavný z Nevädzovej ulice a vedľajšie z Rumančekovej na prímezí, Rumančekovej na 1. poschodí pri pošte a z Muškátovej na 1. poschodí pri predajni KIK.

Mapa: N 48° 10′ 14″ E 17° 7′ 56″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Jakub 07.01.2022, 13:19

  Do tohto detského kútika chodíme veľmi radi. Nebýva to tam natrieskané a veľmi dobre sa tam zahrajú aj deti do jedného roka. Keď sa nám narodilo druhé dieťa, tento kútik bol pre nás číslo jeden.

 • Monika 07.01.2021, 22:44

  Menší kútik, no veľmi príjemný s trampolínou, legom, odrážadlami a všakovakými hračkami. Zabavia sa tam skôr menšie detičky, školkári a predškôlkári. Navštívili sme už veľa krát a vždy sa tam radi vraciame.

 • Patricia V. 10.12.2018, 12:10

  Príjemný detský kútik. Radi tam chodíme už od malinka.
  Milý personál.

 • Barbora 29.04.2017, 03:21

  Dnes sme boli v tomto centre prvy aj posledny krat!
  Vacsie deti tam furt behali hore dole. Jeden chlapec zrazil nasu 3 rocnu dceru surovo na zem. Ona stala a on letel okolo a jednoducho ju zramoval. Bola som 5 metrov od nej a cez ten hluk som pocula ako buchla hlavou o zem. Ked sme to spomenuli personalu len povedal:vieme, videli sme na kamere. Deti nikto nenapomenul, nic im nikdo nepovedal. Kludne lietali hore-dole a vzdy ked bezali okolo, tak mamicky svoje mensie deti stiahli ku stene.
  Hlavne, ze tam mate prevadzkovy poriadok, ale dodrziavat ho netreba!
  Naco je tam ten personal? Len aby uctoval, kukal kameru a vykecaval? A deti co nedodrzuju prevadzkovy poriadok a ohrozuju ine deti, nech to kludne robia dalej?
  Urcite tam uz nepojdeme a poviem to aj vsetkym naokolo.
  Nevsimavost personalu sa s ostatnymi centrami neda porovnat!

 • kg 18.12.2015, 21:35

  Skor pre mensie deticky . Max.do 5rokov.

 • mili 09.12.2015, 18:50

  Radi sem chodievame s 2-rocnym synom, detsky kutik je skor pre mladsie deti, hoci sa starsia dcera super vyblaznila na narodeninovej oslave, ktora sa tam taktiez konala.

 • Sona 25.11.2015, 11:44

  Mensi, ale velmi projemny detsky kuik. Nebyva velmi plny, deti tam chodia radi. Vhodnejsi pre mensie deti.

 • Gabriela Kučerová 15.12.2014, 10:58

  Pekne prostredie, nie je preplnene, ako ine detske kutiky, dobra lokalita.

 • Ida 09.12.2014, 13:30

  Príjemné prostredie.

 • zuz 08.12.2014, 20:56

  retro by sme mali radi, boli sme tam sice velakrat ale dlho uz nie.. extremne mi vadi, ze uctuju za kazdu jednu osobu, to ked tam vezme aj muza aj obe deti, tak sa nedoplatime.. troska by mohli zmenit politiku a chybaju trampoliny, to je krok spat a dufam, ze bezkofeinovu kavu uz ponukate

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár