Lesnícke dni na Partizánskej lúke

Pozývame vás na lesnícke dni na Partizánskej lúke. Deti sa môžu tešiť na tvorivé dielne, zážitkové učenie, pocitový chodník, exkurziu po náučnom chodníku, ukážky sokoliarov a včelárstva, ukážky lesníckych činností, pílenie dreva či rezbárstvo.
Termín: 28.04.2019
Mesto: Bratislava

IKEA festival pre lepší domov

Zistite, ako môže každý z nás pomôcť našej planéte a žiť udržateľnejšie. Uvidíte jedinečnú módnu prehliadku kolekcie z udržateľných materiálov, vypočujete si rozhovory s influencermi a na workshopoch sa dozviete, ako si zariadiť domácnosť tak, aby bola šetrnejšia k životnému prostrediu. Pre deti je pripravená poznávacia hra, ktorá ich prevedie udržateľným spôsobom života.
Termín: 28.04.2019 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Festival Vnímajko

Bude to deň, plný zážitkov, ktoré nie sú dostupné len tak, každý deň! Rodičia sa budú s deťmi prepájať, zosilnejú a prehĺbia svoj vzťah. Bude to práca na sebe a na celej rodine spojená so zábavou a určite to bude stáť za to!
Termín: 28.04.2019
Mesto: Martin

Hasičské hobby

V Krajskom múzeu v Prešove sprístupnená zaujímavá výstava s hasičskou tematikou – Hasičské hobby. Ťažiskom výstavy sú modely hasičských áut svetových výrobcov v rôznych mierkach
Termín: 09.06.2019 a ďalšie
Mesto: Prešov

Zábavná (vedecká) show pre deti - Veda, to je skvelé!

Pozývame vás opäť na zábavnú show pre deti s novým, zaujímavým a rozšíreným programom. Nový program plný zábavy a nových pokusov.
Termín: 28.04.2019
Mesto: Šamorín

Deň otvorených dverí BVS

Budeme mať pre vás pripravené rôzne aktivity pre deti, ale aj odbornejšie výklady o tom, odkiaľ a ako dopravujeme vodu až k vám domov.
Termín: 28.04.2019 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Mikro vlnka~Rodinný kvíz

Zábavný kvíz pre celé rodiny
Termín: 28.04.2019
Mesto: Prešov

Aprílový program v TMC

Mesačný program Trnavského materského centra.
Termín: 29.04.2019 a ďalšie
Mesto: Trnava

Technologický festival IXPO

Navštívte IXPO - najväčší technologický festival na Slovensku! Je určený pre široký okruh ľudí, ktorí sa zaujímajú nielen o technológie, ale aj o to, čo nám prinesú do života.
Termín: 28.04.2019 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Biskupické luhy a Ostrov Kopáč

Vychádzka za poznávaním prírody aj pre rodiny s deťmi.
Termín: 28.04.2019
Mesto: Bratislava