Obnova Baby Kiss prednášky

Tešíme sa na Vás pri obnove tejto zaujímavej prednášky, kde sa dozviete všetko o hemoroidoch, pravdy aj mýty. Tradične je pre Vás pripravená kvalitná prednáška, diskusia aj skvelé produkty od našich sponzorov. Neváhajte so sebou zobrať aj svoje ratolesti, kamarátky, partnera ...
Termín: 26.03.2019
Mesto: Prešov

Veľká noc v Rožňave

Banícke múzeum v Rožňave, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, pozýva všetkých žiakov základných škôl na Veľkonočné tvorivé dielne 2019, na ktorých budú mať účastníci možnosť vyrábať jarné a veľkonočné ozdoby z rôznych materiálov.
Termín: 16.04.2019 a ďalšie
Mesto: Rožňava

Ako na zdravú stravu pre deti

V materskom centre Slniečko si pre Vás pripravili ďalšiu zaujímavú prednášku, na ktorej sa dozviete ako stravou podporíte imunitu detí, aké potraviny zaradiť do jedálnička, aby mali dostatok živín, prečo dbať na kvalitu, ako kombinovať jednotlivé suroviny.
Termín: 26.03.2019
Mesto: Vranov nad Topľou

Veľkonočné kraslice

Ak ste kreatívni a radi skúšate nové veci, určite sa prihláste na ďalšie podujatie z cyklu Múzeum pre vás. V marci si pracovníci drotárskeho oddelenia pripravili prednášku o veľkonočných krasliciach spojenú s tvorivými dielňami.
Termín: 26.03.2019
Mesto: Žilina

Februárový program v TMC

Pozývame vás na pravidelné aktivity a podujatia do Trnavského materského centra.
Termín: 29.03.2019 a ďalšie
Mesto: Trnava

Program na mesiac marec v Budatko

Program na mesiac marec v Budatko.
Termín: 31.03.2019 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Stretnutie s certifikovanou dulou

Stretnutia s certifikovanou dulou v Budatko.
Termín: 26.03.2019 a ďalšie
Mesto: Bratislava