Interaktívna výstava - Moje telo

Viete ako vyzerá zdravý pankreás, koľko kostí má zdravý dospelý človek a ktorá časť nášho tela má najdlhší názov? Ľudské telo je plné dych vyrážajúcich faktov. Ak ste doteraz nevedeli, že najsilnejší sval v našom tele je jazyk, že zuby sú jediná časť tela, ktorá sa nedokáže vyliečiť sama a že náš mozog vyprodukuje za 1 deň viac elektrických impulzov ako všetky mobily sveta, tak naša výstava je určená práve Vám a Vašim deťom.
Termín: 10.03.2019 a ďalšie
Mesto: Poprad

Prechádzky mestom so sprievodcom

Viete, ktoré stavby v Trenčíne navrhol architekt Ferdinand Silberstein – Silvan? Prečo sa o jeho tvorbe mohlo hovoriť až po roku 1989 a prečo si zmenil priezvisko?
Termín: 02.03.2019
Mesto: Trenčín

Hviezdna brána v Hvezdárni

Pozývame počas jarných prázdnin na zaujímavý program.
Termín: 10.03.2019 a ďalšie
Mesto: Partizánske

Vedecký brloh - Hry v matike, matika v hre

2 hodiny súťaží o sladké odmeny, lúštenie hlavolamov a zábavné zdolávanie matematických úloh, to je vedecnký brloh na tému Matematika.
Termín: 02.03.2019
Mesto: Košice

Vítanie jari a pozorovanie vtákov

Ornitologická exkurzia na Dubnickom štrkovisku spojená s pozorovaním a poznávaním prvých jarných migrantov.
Termín: 02.03.2019 a ďalšie
Mesto: Dubnica nad Váhom

Jarná barefoot burza v Nožičkove

Nožičkovo pozýva všetkých priaznivcov zdravej chôdze a barefoot na JARNÚ, v poradí už štvrtú BAREFOOT BURZU Nožičkova a to v dňoch od 2. - 8. marca 2019 v Nožičkove na Jesennej ulici č.2, Košice.
Termín: 08.03.2019 a ďalšie
Mesto: Košice

Kurz prvej pomoci v MC Modráčik

Pod záštitou Slovenského Červeného kríža sa bude u nás v materskom centre Modráčik konať “KPP” kurz prvej pomoci s certifikátom.
Termín: 02.03.2019
Mesto: Modra