13. 06. 2021 Anton 22°C Skoro jasno

Virvar - Dni bábkového divadla a hier pre rodiny TOP

Aj toto leto začne v Košiciach obľúbeným festivalom Virvar - Dni bábkového divadla a hier pre rodiny! Pozrite si jednotlivé hracie dni, vyberte si divadlá, ktoré vás zaujmú a príďte sa k nám pozrieť.
Termín: 06.06.2021 a ďalšie
Mesto: Košice

Letné kino na amfiteátri

Hororové pondelky, artové utorky, dlho odkladané novinky, oskarovky, animáky, nový film Pavla Barabáša alebo klasika klasík, Forrest Gump. Jún bude na amfiteátri nabitý.
Termín: 10.06.2021 a ďalšie
Mesto: Banská Bystrica

Program Bábkového divadla v Košiciach

Milí priatelia, veľmi sa tešíme, že vám v júni konečne môžeme ponúknuť prezenčný program, nie online verziu, ako tomu bolo niekoľko mesiacov.
Termín: 13.06.2021 a ďalšie
Mesto: Košice

Divadlo Babadlo - Ako sova líške bájky čítala

Rozprávka zo zvieracej ríše, v ktorej sa snúbi niekoľko známych príbehov gréckeho bájkara Ezopa. V našom príbehu je hlavným hrdinom líška, ktorú sprevádza múdra sova. Čaká vás poučenie i pobavenie spestrené veselými pesničkami.
Termín: 05.06.2021
Mesto: Košice

Tom a Jerry

Poznáme ich z animovaných príbehov, na ktorých vyrástli celé generácie. Čo ak sa však vyberú do sveta - a to rovno do toho nášho, reálneho? Keď sa Jerry presťahuje do luxusného hotela, kde práve prebieha svadba storočia, jej zúfalá organizátorka si najme Toma, aby jej pomohol sa myšiaka zbaviť. Naháňačka kocúra a myši však skoro zničí nielen jej kariéru a chystanú svadbu, ale aj celý hotel.
Termín: 09.06.2021 a ďalšie
Mesto: Celá SR


Susedské dni detí v Petržalke

Dlho sme sa nevideli, a aj našim divadelníkom, bábkárom, šašom, mímom a kúzelníkom chýbajú rozžiarené detské očká a štrbavé úsmevy od ucha k uchu.
Termín: 06.06.2021 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Duša

Čo robí človeka… človekom? Pixar Animation Studios tvorcovia obľúbených animákov Coco a V Hlave uvedú nový celovečerný animovaný film „Duša“, v ktorom stredoškolský učiteľ hudobnej výchovy Joe Gardner (v pôvodnom znení Jamie Foxx, v slovenskom znení Marián Miezga) dostane životnú šancu zahrať si s hviezdnou džezovou saxafonistkou v prestížnom jazzovom klube.
Termín: 13.06.2021 a ďalšie
Mesto:

Program Divadla pod balkónom

Program Divadla pod balkónom v Banskej Bystrici.
Termín: 13.06.2021 a ďalšie
Mesto: Banská Bystrica