22. 10. 2021 Sergej 16°C Polooblačno

Rozprávkové dopoludnie so Šašom Jarom

Rozprávkové dopoludnie, kde premietneme zopár známych rozprávok a deti zabaví aj náš Šašo Jaro.
Termín: 29.08.2021
Mesto: Bratislava

Späť do školy

V nedeľu sa na Námestí baníkov predstaví Divadelný svet s predstavením Naša triedna, ktoré prostredníctvom úsmevných scénok všetkých prenesie do školských čias.
Termín: 29.08.2021
Mesto: Rožňava

Kino Stropkov pozýva - Martin a tajomstvo lesa

Kino Stropkov pozýva na rodinný film Martin a tajomstvo lesa
Termín: 29.08.2021
Mesto: Stropkov

Real Street + Tri prasiatka

MsKS pozýva na vystúpenie tanečnej skupiny Real Street a detské divadelné predstavenie Tri prasiatka v podaní bábkového súboru Halabala.
Termín: 29.08.2021
Mesto: Sabinov

Baby šéf: rodinný podnik

Baby šéf Ted a jeho brat Tim sú už dospelí a ich cesty sa rozišli, avšak spoločný nepriateľ ich vracia späť do kín. Musia totiž znovu spojiť svoje sily v boji proti ďalšiemu zloduchovi. Tým je Dr. Erwin Armstrong
Termín: 05.10.2021 a ďalšie
Mesto: SR


Bartolomejský kultúrny týždeň

Počas celého týždňa sa podvečer v areáli pri Palárikovom dome budú od 17.00 h konať komorné koncerty, vystúpenia folkloristov, divadelné i tanečné vystúpenia, ako aj program pre deti a mládež.
Termín: 29.08.2021 a ďalšie
Mesto: Čadca

Labková patrola vo filme

Labková patrola vo filme je asi najočakávanejší detský film tohto roka. Konečne prichádza do kín, už 19. augusta sa rodiny s malými ratolesťami budú môcť stať súčasťou najväčšieho dobrodružstva v Adventure City.
Termín: 05.10.2021 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Divadlo na hojdačke: Sofia z predmestia

Divadlo na hojdačke príde medzi decká počas Leta v Kulturparku s autorskou činoherno-bábkovou rozprávkou Sofia z predmestia. Popretkávaná je vtipnými pesničkami a grotesknými výstupmi postavičiek, ktoré isto mnohí poznáte.
Termín: 29.08.2021
Mesto: Košice

Divadlo na hojdačke: Janko Polienko

Janko Polienko je nezbedný chlapec, ktorý vo svojej detskej čistote uverí drakovi, ktorý ho chce zjesť… Tak ako v mnohých klasických rozprávkach je tu dominantná téma neposlušnosti. Predstavenie sa hrá s maňuškami, je plné farieb, smiechu a pesničiek. Nechýba ani interaktivita, napätie, či boj dobra so zlom. Našťastie však ako to v rozprávkach býva, dobro víťazí.
Termín: 29.08.2021
Mesto: Košice

Rozprávkové nedele v Petržalke

V rámci Kultúrneho leta v Petržalke sa môžete tešiť každú nedeľu na nové predstavenie!
Termín: 05.09.2021 a ďalšie
Mesto: Bratislava