04. 08. 2020 Dominik/Dominika 30°C Prehánky, búrky

Tajný život maznáčikov 2 v Letnom kine Gazárka

Letné premietanie filmov na amfíku v RO Gazárka, Šaštín-Stráže.
Termín: 25.07.2020
Mesto: Šaštín-Stráže

Letné kino na Dieloch - Chrenovské letné kino

Pozývame na kino
Termín: 26.07.2020 a ďalšie
Mesto: Nitra

Prešporské rozprávky na Bratislavskom hrade

Pozývame vás a vaše deti na divadelné predstavenie Prešporské rozprávky, ktoré vám v priestoroch výstavy Divadelné storočie – stopy a postoje prinesie Divadlo ŠiBe. Súčasťou podujatia je aj výtvarný workshop.
Termín: 25.07.2020
Mesto: Bratislava

Vinnetou - veľkolepé divadelné predstavenie pod šírim nebom

Uvidíte příběh z doby, kdy bílí muži stavěli cestu pro ohnivého oře přes loviště indiánského kmene Apačů a jenom jeden muž je mohl zastavit. Muž, jehož drtící pěst je známá po celém světě. Tady se Vinnetou a Old Shatterhand setkávají poprvé.
Termín: 04.08.2020 a ďalšie
Mesto: ČR

Bábkové predstavenie v ŠUMe: Prečo nekvitneš?

Medvedík z obľúbených knižiek rieši veľkú rastlinnú záhadu. Príďte sa pozrieť, zabaviť a vezmite aj deti. Príde aj medvedík!
Termín: 25.07.2020
Mesto: Trebišov


Kultúrne leto v Ružinove

Tohtoročné Kultúrne leto v Ružinove so sebou prinesie okrem bohatého filmového programu pod holým nebom v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere a Ružinovských komunitných jarmokov aj bezplatné meditačné cvičenia Yogy s Fredym Ayisim, chôdzu so špeciálnymi chodeckými paličkami Nordic walking či Tai-či pre seniorov v Parku A. Hlinku.
Termín: 04.08.2020 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Trnavská bábkarská šnóra

Všetkých malých i veľkých, ktorým chýba divadlo srdečne pozývame, vstup je voľný, tešíme sa na plný dvor a prajeme krásne umelecké zážitky.
Termín: 25.07.2020 a ďalšie
Mesto: Trnava

Minna a továreň na sny

Minna je inteligentná mladá slečna, ktorá si veľmi nepotrpí na svoj vzhľad, vystačí si s jedným starým svetrom, tlačidlovým telefónom a radšej ako na internete trávi čas hraním šachu či varením.
Termín: 04.08.2020 a ďalšie
Mesto:

Lassie sa vracia

Lassie, najslávnejší pes filmovej histórie, prichádza opäť na plátna kín. A spolu s ňou sa vracia aj úžasný príbeh o nerozlučnom priateľstve chlapca a jeho dlhosrstej kólie
Termín: 25.07.2020 a ďalšie
Mesto:

Babadlo na lodenici Sigord

Bábkové divadlo Babadlo spolu v spolupráci s Lodenica Sigord pripravilo počas letných prázdnin pre malých návštevníkov divadelné predstavenia.
Termín: 08.08.2020 a ďalšie
Mesto: Prešov - Sigord