04. 08. 2020 Dominik/Dominika 30°C Prehánky, búrky

Vinnetou - veľkolepé divadelné predstavenie pod šírim nebom

Uvidíte příběh z doby, kdy bílí muži stavěli cestu pro ohnivého oře přes loviště indiánského kmene Apačů a jenom jeden muž je mohl zastavit. Muž, jehož drtící pěst je známá po celém světě. Tady se Vinnetou a Old Shatterhand setkávají poprvé.
Termín: 04.08.2020 a ďalšie
Mesto: ČR

Kultúrne leto v Ružinove

Tohtoročné Kultúrne leto v Ružinove so sebou prinesie okrem bohatého filmového programu pod holým nebom v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere a Ružinovských komunitných jarmokov aj bezplatné meditačné cvičenia Yogy s Fredym Ayisim, chôdzu so špeciálnymi chodeckými paličkami Nordic walking či Tai-či pre seniorov v Parku A. Hlinku.
Termín: 04.08.2020 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Otvorenie leta v Dolnej Krupej

Otvorenie leta organizované obcou Dolná Krupá si obľúbia všetky vekové kategórie návštevníkov. Oživenie verejného priestoru s prírodnou scenériou je ideálne prostredie na piknik a filmový večer.
Termín: 19.07.2020
Mesto: Dolná Krupá

Ako išlo vajce do sveta - Popoludnie pre deti

Pútavé hudobné spracovanie , kde sa objavujú hudobné motívy jednotlivých krajín a zaujímavo riešená scénografia kombináciou veľkoplošných fotografií v kombinácii s folklórnymi motívmi Slovenska a farebné bábky určite upútajú všetky deti.
Termín: 19.07.2020
Mesto: Stará Ľubovňa

Kráľ Šašo

Pozývame vás na divadelné predstavenie pre deti.
Termín: 19.07.2020
Mesto: Pezinok


Rozprávka Polepetko

V spolupráci s obcou Ľubotice vám toto leto prinášame kultúrne zážitky pre malých aj veľkých. Už v nedeľu vás pozývame spolu s vašimi ratolesťami na krásne divadelné predstavenie divadla Etudy s názvom POLEPETKO.
Termín: 19.07.2020
Mesto: Prešov- Ľubotice

Klauniáda v Istra Centre

Najveselšia a najfarebnejšia rozprávka o povolaniach.
Termín: 19.07.2020
Mesto: Bratislava

Pesničkál

Mesto Stropkov Vás pozýva v rámci Kultúrneho leta 2020 pozýva na rozprávku " "Čujte, čujte, čo sa stalo!
Termín: 19.07.2020
Mesto: Stropkov

Minna a továreň na sny

Minna je inteligentná mladá slečna, ktorá si veľmi nepotrpí na svoj vzhľad, vystačí si s jedným starým svetrom, tlačidlovým telefónom a radšej ako na internete trávi čas hraním šachu či varením.
Termín: 04.08.2020 a ďalšie
Mesto:

Lassie sa vracia

Lassie, najslávnejší pes filmovej histórie, prichádza opäť na plátna kín. A spolu s ňou sa vracia aj úžasný príbeh o nerozlučnom priateľstve chlapca a jeho dlhosrstej kólie
Termín: 25.07.2020 a ďalšie
Mesto: