Veľkonočné trhy vo Viedni 2018

Dva týždne pred veľkonočnými sviatkami sa začínajú obľúbené viedenské veľkonočné trhy. Okrem skvelej atmosféry ponúkajú tradičné výrobky, medzi ktorými nesmú chýbať umelecky maľované kraslice a tradičná kvetinová veľkonočná výzdoba.
Pre malých návštevníkov trhov je pripravený zábavný program.
Termín: 02.04.2018 a ďalšie
Mesto: Viedeň

Výstava Zbojnícka legenda

V sobotu 17. marca 2018 si pripomenieme 305. výročie od smrti legendárneho zbojníckeho kapitána Juraja Jánošíka. Pri tejto príležitosti sme v spolupráci s Múzeom Janka Kráľa v Liptovskom Mikuláši pripravili unikátnu výstavu, ktorú si budete môcť v OC Mirage
Termín: 30.03.2018 a ďalšie
Mesto: Žilina

Lego deň v Kaštieli Krásna

Ďalšie podujatie pre všetkých milovníkov Lega v Košiciach. Čaká na vás staviteľská súťaž, ale aj množstvo iných Lego aktivít pre malých aj veľkých. A keďže podujatie sa koná pri príležitosti 850. výročia prvej zmienky o Krásnej, pripravili sme aj špecialitku - Lego model kaštieľa v Krásnej.
Termín: 17.03.2018
Mesto: Košice

Veľkonočný Malý trh

Prvýkrát sa nemusíme strachovať, aké počasie bude počas Veľkonočného Malého trhu. Prečo? Pretože prvýkrát bude namiesto záhrady Stanice pod kupolou Novej synagógy, kde neprší a kúri sa. A ak by svietilo slniečko, vychutnáte si ho na našej terase.
Termín: 17.03.2018
Mesto: Žilina

Veľkonočné trhy v Poluse 2018

Zažite atmosféru sviatkov na našich Veľkonočných trhoch. Čakajú na vás poctivo ručne vyrobené ozdoby a doplnky od šikovných remeselníkov.
Termín: 28.03.2018 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Pohľady na oblohu

Dozviete sa čosi o tajomstvách oblohy.
Termín: 17.03.2018
Mesto: Prešov

Predpremiéra rozprávky Králik Peter

Rebelský králik Peter žije svoj veselý bezstarostný život spolu s ostatnými zvieratami na farme. Nový majiteľ statku sa však o svoj životný priestor deliť nemieni - a už vôbec nie so zvieratami. Začína sa tak bizarná vojna o teritórium medzi ním a obyvateľmi záhrad.
Termín: 18.03.2018 a ďalšie
Mesto: Celá SR

Tvorivé dielne - výroba masiek pre maškarný sprievod s Morenou

Príďte celá rodina, vyrobte si masky a aktívne sa zapojte
Termín: 17.03.2018
Mesto: Bratislava

Folklórny Marec vo Forume

Mesiac marec je preto v našom centre venovaný téme folklór.
Termín: 25.03.2018 a ďalšie
Mesto: Poprad

Otvorenie hradu Strečno

Brány hradu Strečno sa po zime otvoria už počas marcových víkendov, počas Veľkej noci môžete hrad navštíviť dokonca od Veľkého piatku až po Veľkonočný pondelok.
Termín: 02.04.2018 a ďalšie
Mesto: Strečno