07. 08. 2020 Štefánia 34°C Jasno

The Little Gym® Bratislava

Autor: Claudinka, Foto: thelittlegym.eu/sk-sk
Adresa:Vajnorská 45, 83101 Bratislava Telefón:02/443 723 11 E-mail:bratislava@thelittlegym.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

U nás vždy povyrastú

Unikátny nesúťaživý program The Little Gym® bol navrhnutý tak, aby hravou formou napomáhal všestrannému a harmonickému rozvoju detí od 4 mesiacov do 12 rokov. Snažíme sa rozvíjať deti nie len po stránke motorickej, ale taktiež aj po emocionálnej, intelektovej a sociálnej. Teda rozvíjať fyzickú kondíciu a celkovú zdatnosť dieťaťa. Program vytvárajú odborníci na pohybovú prípravu, ktorí vychádzajú z najnovších poznatkov v tejto oblasti a zároveň čerpajú skúsenosti z viac ako 300 pobočiek The Little Gym® po celom svete.

Pobočku v Bratislave 12.9.2012 na Vajnorskej ulici 45 v Bratislave. Je to prvá pobočka tohto konceptu na Slovensku. Tím sa skladá z kvalifikovaných inštruktorov, ktorí majú vysokoškolské vzdelanie pedagogického charakteru so zameraním na telesnú výchovu.

Aktivity

 • Cvičenie rodičov s deťmi
 • Cvičenie pre predškolákov
 • Gymnastika pre školákov
 • Narodeninové oslavy
 • Prázdninové kempy

Naša filozofia

Deti sa učia postupne krok za krokom. V bezpečnom, nesúťažnom prostredí môžu všetky deti postupovať svojím vlastným tempom. Pod vedením našich školených inštruktorov sa učia zdolávať nové výzvy, prekonávať strach a dôverovať sami sebe. A pri tom všetko si ešte užijú veľa zábavy, pretože:

 • Náš program je prispôsobený jednotlivým vekovým kategóriám detí a je štruktúrovaný – jednotlivé lekcie na seba nadväzujú tak, aby deti postupne zdokonaľovali nové dôležité zručnosti.
 • Všetky aktivity a programy majú nesúťažný charakter. Deti sa neporovnávajú, ale pozitívne motivujú, aby sa zlepšovali, každé v rámci svojich možností.
 • Učíme deti ako zvíťaziť sami nad sebou, aby nemuseli víťaziť nad ostatnými.
 • Každá lekcia má svoju tému, ktorá dáva priestor detskej fantázii a hravosti. Každú aktivitu doprevádza originálna hudba z dielne The Little Gym®, ktorá napomáha procesu rozvoja a učenia – od telesných zručností a schopností až po schopnosti počúvať, počítať a porozumieť pokynom.

Presadzujeme individuálny prístup a malý počet detí v skupine, v ktorej má každé dieťa šancu sa zaradiť. Naši profesionálni inštruktori prechádzajú náročným školením metodiky The Little Gym®. Všetky naše telocvične sú plné svetla, farieb a života – ideálne prostredie pre Vaše deti a pre Vás.

Čo získate
Posilňujeme telo aj detskú dušu

The Little Gym® dáva priestor, aby si v bezpečnom a priateľskom prostredí a v rámci odborne zostaveného programu vyskúšali najrôznejšie druhy pohybových aktivít a vytvorili si všestrannú základňu. Našim cieľom je, aby cvičenie deti bavilo, pohyb a šport sa pre nich stali prirodzenou súčasťou životného štýlu. Naše programy vychádzajú zo základov gymnastiky a sú navrhnuté tak, aby deti postupne zlepšovali svoju obratnosť, koordináciu pohybov a celkovú zdatnosť. Neoddeliteľnou súčasťou programov je aj dôraz na emocionálny a sociálny rozvoj detí. Učia sa počúvať, sústrediť sa, riadiť sa pokynmi inštruktora a spolupracovať s ostatnými. Posúvajú hranice svojich fyzických možností a ich sebadôvera prirodzene rastie.

Všetko čo sa deti v The Little Gym® naučia, môžu využiť doma, na ihrisku, v škôlke alebo v školskej lavici. Veríme, že skúsenosti ktoré deti v rannom veku získajú, ich budú ovplyvňovať po celý život. Preto sa snažíme napomáhať ich zdravému a všestrannému vývoju tak, aby každú etapu svojho života využili naozaj naplno.

Mapa: N 48° 10′ 3″ E 17° 8′ 13″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Katarína Heribanová 07.01.2020, 21:22

  Skvelý koncept a personál. Synovi sa tam veľmi páčilo. Absolvoval viacero semestrov, žiaľ pre zdravotný stav sme si museli dať na čas pauzu. No syn sa stále pýta kedy ho opäť prihlásim. Myslim, že to vraví za všetko.

 • Olivia 05.01.2018, 19:56

  Celý čas sa tu len cviči formou zabavy. SUper.

 • Katy 30.12.2017, 22:50

  konečne niečo pohybové pre deti v BA

 • Jana Dirgová 04.12.2017, 13:19

  Chodila som tam so starším synom, je to super, majú dobrých cviciteľov, pekné a farebné vybavenie. Gymnastika hravou formou. Vrelo odporúčam.

 • Lucia 06.12.2016, 13:23

  mali sme moznost byt na narodeninovej oslave v tomto "gyme" a musim povedat ze to bolo fakt super. nieco ine ako klasicke herne. super pristup instruktorov, ktori vedeli zaujat deti a prisposobit im pohybove aktivity. Vsetky deti co tam boli si to neskutocne uzili a vysantili sa dosytosti

 • Jarka 08.12.2015, 21:50

  Skúsili sme síce len skúšobnú lekciu, ale palec hore za pekné prostredie, dobré vybavenie, pozitívny prístup inštruktorov. Celý koncept je dosť cítiť Amerikou, ale pre decká je to isto motivačné.

 • zuzana antolikova 26.11.2014, 21:36

  super pristup vsetkych zamestnancov

 • Alexandra 23.11.2014, 22:47

  velmi sa nam pacila atmosfera ale maju tam dost vysoke ceny.

 • Aja 12.04.2014, 16:34

  Prave absolvujeme uz 4 kurz v poradi :-) Nasej malej sa velmi paci, maju uzasnych cvicitelov, ktori maju perfektny vztah k detom. Gymnastika naozaj zabavnou formou. Odporucam vsetkymi desiatimi.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár