24. 02. 2024 Metej 12°C Prehánky

Kurzy v Hangair

Autor: Claudinka, Sponzorovaný obsah
Adresa:Pri Starom Letisku 3B, Bratislava Telefón:+421 948 918 151 www:stránka organizátora
Hodnotenie:

HANGAIR = Gymnastika, akčné kurzy, aj doobedné cvičenia pre tých najmenších

Akčné kurzy v Hangairi v Bratislave pokrývajú širokú škálu aktivít pre všetky vekové kategórie. Chceme, aby náš športový klub prinášal radosť, pohyb a vzdelanie pre každého účastníka. Preto sme opäť pripravili doobedné cvičenia pre rodičov s detičkami a tréningy gymnastiky, skateboardingu, kolobežiek a parkouru s najlepšími trénermi, ktorí sú nielen autoritou, ale hlavne kamošmi a vzormi pre vaše deti.

Gymnastika, parkour, skate, kolobežka

Ak máte doma malých športovcov, radi ich privítame na našich kurzoch gymnastiky! Ako stále hovoríme - gymnastika je základom (takmer) všetkých športov. Deti sa na našich tréningoch naučia nielen gymnastické cviky a silové či flexibilné cvičenia, ale zlepší sa aj ich koordinácia a posilní ich sebadôvera. V rámci gymnastiky sú štyri vekové kategórie: kids 3,5 - 6 rokov, mládež 6 - 12 rokov, juniori 12 - 18 rokov a dospelí od 18 rokov.

Nezabúdajme ani na tú akčnejšiu stránku Hangairu - kurzy skateboardingu od 8 rokov, kolobežiek od 8 rokov či parkouru od 8 rokov budú ešte akčnejšie ako predtým! Pre mladých nadšencov, ktorí túžia objaviť svet pohybu a adrenalínu, sú tieto kurzy ako stvorené. Veríme, že naše aktivity prinesú nové zážitky a nadšenie do ich života. Kurzy prebiehajú od 11.9. do 31.1.2024. 

Gymnastika pre kids a mládež okrem Hangairu prebieha aj v telocvični na adrese Palisády 51.

Doobedné cvičenia pre rodičov s detičkami

Prvé prejavy komunikácie dieťaťa s okolitým svetom sú pohybové aktivity. Preto opäť otvárame aj doobedné cvičenia pre rodičov s detičkami už od 24 mesiacov! Počas hodiny sa striedajú aktívnejšie časti s oddychovými. Všetky cvičenia sú prispôsobené podľa fázy pohybového vývoja dieťaťa, podľa jeho možností vnímania a jeho záujmu o cvičenie. Sú dve vekové kategórie: 24 - 30 mesiacov a 30 - 36 mesiacov. Kurzy prebiehajú od 11.9. do 31.1.2024 a je možnosť zakúpenia 1 mesiaca alebo 5 mesiacov.

Na prihlasovanie sa do kurzu využite formulár, na ktorý sa dostanete cez naše kurzové podstránky po kliknutí na „Prihlásiť sa na cvičenie“ v spodnej časti stránky.

Na vstupe do haly sa nachádza recepcia s kaviarňou, kde Vám okrem zodpovedania otázok radi pripravia aj kávičku, čaj, babyccino pre deti alebo si kúpite vodu či keksík. Priamo pred Hangair sa nachádza 20 parkovacích miest. Ďalšie miesta sú k dispozícii 180 m vzdialenom parkovisku OC Vajnoria.

Napíšte komentár