26. 09. 2023 Edita 27°C Skoro jasno

Septembrový Burzoblšák #76

10.08.2023 Autor: Danka, Foto: FB
Termín: 02.09.2023 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
FB IMG 1691639924232

Zdroj: FB Burzoblšák

Všetky fanúšičky a fanúšikov secondhand módy pozývame na Septembrový Burzoblšák #76 na Drieňovú 16, ktorý sa uskutoční po letnej pauze tradične prvú sobotu 2. septembra 2023.

Na Burzoblšáku nájdete nielen oblečenie ale aj handmade výrobky, platne, knihy, obrazy, starožitnosti a iné. V zóne s občerstvením vás budú čakať sladké a slané pochutiny, výborné limonády, sirupy, džemy, ta najlepšia káva a mnoho ďalšieho. Posedieť si budete môcť v oddychovej zóne a tradične vaše deti zabavíme na tvorivých dielňach a maľovaní na tvár. 

Burzoblšák sa koná vždy každú prvú sobotu v mesiaci v čase 8.00 - 14.00 hod. okrem výnimočných prípadov. Vstup pre návštevníkov je zdarma.

Burzoblšák je komunitné podujatie, ktorého cieľom je recyklácia a znovuvyužitie starého a nepoužívaného oblečenia. Ide nám o vytvorenie tradície mestského trhu s programom, podporou novovznikajúcich handmade výrobcov, stretávania sa a aktívneho využívania voľného času miestných obyvateľov v Ružinove. Oblečenie a iné veci môžu predávajúci venovať detským domovom, ľuďom bez domova, ženám v núdzi alebo psím útulkom v Bratislave, do ktorých sa po škončení Burzoblšáku odnesú. Burzoblšák tiež podporuje projekty zamerané na podporu a pomoc ľuďom v núdzi v Bratislave, ale aj útulky pre zvieratá.

►►► PRE NAJNOVŠIE INFO
sa pridajte na stránku @Burzoblšák alebo na instagram: #burzoblsak

►►► INFORMÁCIE PRE PREDÁVAJÚCICH AKO SI REZERVOVAŤ STÔL
Počet miest je obmedzený a je potrebné si miesto rezervovať vopred VYPLNENÍM PRIHLÁŠKY na stránke burzoblšáku.

Napíšte komentár