22. 09. 2023 Móric 27°C Skoro jasno, búrky

TOP 5 benefitov cestovania s malým dieťaťom počas septembra

Autor: Claudinka, PR správa
Termín: 22.09.2023 a ďalšie Mesto:Celá SR Zdroj:stránka organizátora
1. deti Depositphotos 26854285 m

Zdroj: Depositphotos

Cestovanie s malým dieťaťom si vyžaduje prípravu, obzvlášť, ak ide o letné mesiace. Zvážte preplnené letoviská aj vplyv vysokých teplôt na detský organizmus. Stavte na cestovanie mimo hlavnej sezóny. Vyhnite sa úskaliam, ktoré so sebou hlavná sezóna prináša a predĺžte si leto.

Prečítajte si TOP 5 benefitov cestovania s deťmi v mimosezóne. Prikladáme aj tipy na hotely, ktoré sú prispôsobené pobytu s deťmi a navyše, ceny dovoleniek sú nižšie takmer o polovicu.

1. Vitamín D a liečivé účinky mora

More prináša mnoho zdravotných benefitov. Morský vzduch pomáha uľahčiť dýchanie, vodné aktivity lákajú k väčšej aktivite a slnečné lúče zase pomáhajú vytvoriť si dostatočnú zásobu vitamínu D. Príjemný šum mora, jeho vôňa a dotyk detskej ruky s pieskom zase stimulujú všetky zmysly.

2. BABY KLUB

2. Animatori

Zdroj: CK SATUR

Slovenských animátorov ocenia malí i veľkí. Profesionálne vyškolený animačný tím vytvára aktivity a hry na rozvoj detskej tvorivosti aj motoriky. Kým sa animátori venujú vašim deťom, vy sa môžete venovať sami sebe, alebo partnerovi. Odporúčame hotel Limak Cyprus 5* v blízkosti krásnej pláže s pozvoľným vstupom do mora.

3. Ideálna teplota mora a ustálené počasie

3. dieta

Zdroj: CK SATUR

Letná páľava v hlavnej sezóne dokáže detské telo rýchlo prehriať a narobiť nežiadúce problémy. Cestujte mimo hlavnej sezóny a odbúrajte stres z úpalu, dehydratácie či iných zdravotných rizík spojených s vysokými teplotami v letoviskách. Príjemne vyhriate more po celej sezóne nájdete napríklad v obľúbenom Turecku, so skvelým ubytovaním v Hoteli Arcanus 5*.

4. Menej turistov, viac súkromia aj spoločných zážitkov

4. caretta caretta

Zdroj: CK SATUR

Prejdite sa ulicami bez davu uponáhľaných turistov. Spoznajte krásy mytologickej Kefalónie v Iónskom mori, vezmite deti na výlet za vzácnym druhom korytnačiek Caretta caretta či zažite jazdu na somárikoch. Hotel Argile Resort 4* na Kefalónii v sebe spojil krásu jedinečnej pláže Xi s pozvoľným vstupom do mora, bezpečné prostredie BABY KLUB-u a športové aktivity pre dospelých pod dohľadom trénera.

5. Výrazné zľavy, no vysoká kvalita služieb zostáva

V septembri sú ceny dovoleniek nižšie takmer o polovicu. Spoznávajte s vašimi deťmi krásy iných kultúr, miest a pláží, letecky priamo z Bratislavy a Košíc. Pestrá ponuka CK Satur vám predĺži leto aj obohatí fotoalbum rodinnými zážitkami.

Napíšte komentár