Bebkoland

Autor: KatkaCh, Foto: bebkoland.loracing.sk
Adresa:Továrenska 5, 06401 Stara Lubovna Telefón:+421 918572490 / 0905 523 112 E-mail:lorencikp@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Loracing centrum je komplex v ktorom sa nachádza detské interiérové dvojposchodové ihrisko 200 m2 s kaviarňou a čokoládovňou s kapacitou 26 miest interier a 16 miest terasa. Súčasťou je ručná autoumyváreň 50 m2 s najnovším systémom umývania, tepovania a leštenia áut. Taktiež moderne vybavený auto-servis a pneu-servis 300 m2 s najnovšou technológiou a moderným vybavením + predajňa s náhradnými dielmi a pneumatikami za najnižšie ceny.

Loracing Centrum to najlepšie nielen pre vaše detičky ale aj vášho štvorkolesového miláčika.

Čo ponúkame pre deti:

Animátorka

Chcete si niečo vybaviť, nakúpiť prípadne si trochu oddýchnuť, poskytujeme animátorku pre vaše deti v našom zábavnom centre, po vyplnení potrebných dokumentov a zaregistrovaní sa (cca 5min), môžete v čase od 08:30 hod. do 19:30 hod. od Pondelka do Nedele nechať vaše deti v našej opatere. Služby animátorky je možné využíť maximálne na 4 hodiny od 5 rokov veku dieťaťa, maximálny počet 6 detí ,na ktoré pripadá jedna animátorka. Pre deti je pripravený program pod dohľadom animátorky.

Cena: 2,5 € / hod. počas pracovných dní, 3,5e počas víkendov, sviatkov a prázdnin /vstupy bez časového obmedzenia/

Narodeninové párty

Usporiadajte svojmu dieťaťu a jeho kamarátom netradičnú narodeninovú, meninovú či inú oslavu v našom detskom svete. Párty, na ktorú budú vaše deti dlho spomínať. Detské narodeniny, meniny či iný výnimočný sviatok sú pre každého drobca najvýznamnejšia udalosť roka, stačí len sledovať ako sa im rozžiaria očká, keď spomeniete ten kúzelný dátum. Blíži sa ich veľký deň D? Pripravte im nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu, pre ktorú budú istotne radosťou bez seba. U nás v Bebkolande vám pripravíme všetko na čo si len spomeniete a splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky. Počas párty je celá hracia zóna len váša a vašich oslávencov, je len na vás aký program si vyskladáte. Zabezpečíme pitie, jedlo, jedno hubky, chlebíčky, torty, koláče, balónovú výzdobu a to všetko prispôsobíme vašim požiadavkám a požiadavkám oslávenca.

Prenájom exteriérových atrakcií

Poskytujeme prenájom nafukovacích atrakcii na rôzne podujatia i narodeninové oslavy po celom Slovensku. Zabezpečíme dovoz aj odvoz, zaškolenú obsluhu, montáž a demontáž. Jedná sa o nafukovací hrad o rozmeroch 300 x 300 cm, nafukovaciu šmíkačku o rozmeroch 5000 x 4000 . Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Pri -30°C až +70°C nemení svoje vlastnosti, je farbostály, lakovaný, zdravotne nezávadný a ťažko horľavý. Atrakcie sú určené pre deti od 1 roka do 12 rokov, počet detí v hrade maximálne 8. Šmýkalka je určená pre deti aj dospelých. Stále napojenie na 220V. Autíčka sa pohybujú na batériový pohon. Sú určené pre deti od 2 rokov do 12 rokov. Môžete si vybrať z modelov od klasických trojkoliek cez štvorkolky po jeepy pre väčšie deti. Najlepšie podmienky na prevádzku autíčiek je rovná plocha napr.: asfalt, dlažba, pop. Vykosený trávnik- futbalové ihrisko.

Kaviareň

Srdečne vás vítame v našej „ Kaviarni a čokoládovni“ v Loracing Centre – Stará Ľubovňa. Kde si môžete oddýchnuť  a skrátiť čakanie, keď sa budú vaše deti hrať v detskom interiérovom ihrisku, alebo sa bude umývať vaše autíčko v našej ručnej autoumývarke, prípadne sa o vaše auto budeme starať v našom autoservise – pneuservise.

Otváracia doba: 

Detský svet: 
Pondelok- Sobota : od 8:30 hod. – 19:30 hod.
Nedeľa: od 10:00 hod. – 19:30 hod.

Kaviareň: 
Pondelok- Sobota : od 8:30 hod. – 19:30 hod.
Nedeľa: od 10:00 hod. – 19:30 hod.   

 

Mapa: N 49° 18′ 24″ E 20° 40′ 47″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Zlatica Smoradova 14.04.2014, 04:11

    Super. Konečne niečo pre deti aj v Starej Ľubovni. Relax pre rodičov pri kávičke a zábava pre deti na premiérovom hrade plnom prekážok, lopticiek, tunelov, len atď. Prídu si na svoje deti každého veku. rodicia sa z relaxuju pri občerstvení a deti budú mať pritom pod dohľadom. Cenovo dostupné.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár