20. 08. 2022 Anabela 35°C Búrky

Kam s deťmi za oddychom počas jesenných prázdnin?

16.09.2021 Autor: MS, V spolupráci
Termín: 27.10.2021 a ďalšie Mesto: Zdroj:stránka organizátora

Zimna dovolenka s detmi. Kde si ju s detmi naozaj uzijeteEšte ani škola poriadne nezačala a už myslíte na prázdniny? Nie ste v tom sami! Už teraz si môžete robiť plány a tešiť sa, ako si to celá rodinka niekde zas užijete. Oddych ako aj zábavu si pre vás počas jesenných prázdnin prichystali aj naši partneri. Stačí si len vybrať.


PODBANSKÉ RESORT ****, PODBANSKÉ

Žilinský kraj

new jaros 2021 2034x520 4Príďte zažiť najlepšie jesenné prázdniny do Podbanské Resort.
Užijete si strašidelný pobyt plný výziev a množstva aktivít. Čaká na vás súkromný koncert obľúbeného MIRA JAROŠA, už tradičné HALLOWEEN strašenie v maskách, obľúbené vyrezávanie halloweenskych tekvíc a taktiež atraktívne tvorivé dielne.
Nebude chýbať jedinečná atmosféra, deti sa vyšantia na bohatom animačnom programe, zatiaľ čo vy si oddýchnete v najväčšom hotelovom wellness komplexe na Slovensku.
Posuňte tradičné saunovanie na nevšedný zážitok s našimi majstrami Slovenska v zážitkovom saunovaní.

>> Viac informácii o pobyte „Jesenné PIERIS prázdniny“ tu 


WELLNESS HOTEL PATINCE****

Nitriansky kraj

Copy of Pobyty vzor 2

Zdroj: wellnesspatince.sk

Príjemné jesenné počasie v kombinácii s voľnými dňami je skvelou príležitosťou na relax a spoznávanie krás juhu Slovenska i Dunajskej cyklotrasy. Wellness Hotel Patince si pre svojich návštevníkov pripravil niekoľko jesenných pobytových balíkov.
V termíne od 27.10. do 1.11. zažite atraktívny strašidelný pobyt s množstvom halloweenskych prekvapení a animačného programu pre deti a dospelých. Doprajte si pohodový pobyt plný relaxu v termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo
Pobyt zahŕňa neobmedzený vstup do vnútorného bazénového sveta s termálnou vodou, saunového sveta, fitness centra, detské kútiky, strašidelné halloweenske nočné kúpanie v piatok od 22.00 do 01.00 hod. ako aj ďalšie aktivity a atrakcie. Hotel si pre návštevníkov s deťmi pripravilo aj viacero noviniek - saunovanie s deťmi, masáže pre deti už od 4 rokov a mnoho ďalšieho.

 >>Viac informácií o pobyte tu


HOTEL BJÖRNSON***, JASNÁ

Žilinský kraj

Bjornsonka

Zdroj: bjornsonka.sk

Björnson je jedinečný ubytovací komplex priamo v srdci Nízkych Tatier, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Hotel je Baby friendly a Pet friendly. Ponúka ubytovanie v hoteli Björnson, vo Ville, v Hosteli a v unikátnych TREE HOUSES, čo sú štýlové, minimalistické drevené chatky vsadené priamo do lesa, ale zároveň sú súčasťou areálu hotela Björnson.
Okrem ubytovania a bohatej polpenzie je hosťom k dispozícii wellness, detské ihrisko, detský kútik, altánok s grilom pre príjemné posedenie a nekonečné možnosti na výlety i turistiku v okolí.
Ponúkame jesenné balíky, ktoré sú platné v termíne od 1.9.2021 - 2.12.2021

Až 2 deti do 10 rokov na prístelke úplne bezplatne!
Počas jesenných prázdnin je pre deti pripravený skvelý animačný program:  29.10. - 30.10.2021
Deti sa môžu tešiť na: Drakulove špeciality, kurzy Drakulovej zručnosti,  oslava Drakulovych narodenín, tvorenie vlastných halloweenskych masiek, zdobenie perníkových tekvičiek, vyrezávanie tekvíc, nočný pochod v maskách s lampiónmi, strašidelná diskotéka.

>>Viac informácii o pobyte tu


APARTMÁN MARIANA***, NOVÝ SMOKOVEC

Prešovský kraj

Untitled design 3

Zdroj: apartmanik.sk

Užite si krásne rána s výhľadom na tatranské štíty a cíťte sa pohodlne v 2 izbovom priestrannom apartmáne pre max. 6 osôb s plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou. 
K dispozícii: recepcia 24/7, nové wellness priamo v budove (vírivá vaňa, detský bazénik pre maličké deti, tri sauny: fínska, parná, infra, oddychová zóna, masáže) a detský kútik. Detská postieľka, nočník a detská stolička sú súčasťou vybavenia. Možnosť uplatnenia rekreačného poukazu u zamestnávateľa.
Užite si jeseň v Tatrách v súkromí apartmánového domu.

>> Viac informáci tu 

 

Napíšte komentár