28. 07. 2021 Krištof 35°C Prehánky, búrky

STRET klub

Autor: petersmall, Foto: STRET klub
Adresa:Svätoplukova 2/b, Bratislava (pri autobusovej stanici Nivy), 82108 Bratislava Telefón:0918776956 E-mail:petersmolicek@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

STRET klub je novootvorený priestor, určený na športové aktivity a akcie najrôznejšieho druhu. Pre verejnosť sme otvorili koncom októbra 2013. Nájdete nás v budove Cvernovky na Svätoplukovej 2/b v Bratislave, každý deň od 9 do 21.00 hod. STRET klub privíta aj rodičov s deťmi v pracovných dňoch v čase od 10.00 do 14.00 hod.

V priestore sa nachádza veľká voľná plocha, ale tiež U-rampa a niekoľko prekážok. Aktuálne k nám chodia trénovať inline, aggressive aj freestyle korčuliari, bikeri, biketrialisti, skateri... k dispozícii je aj bar, skrinky na odkladanie vecí, stage, výstavný priestor či požičovňa korčúľ Rolky.sk. V pláne sú aj ďalšie športové a kultúrne aktivity.

Ceny členského pribudnú už čoskoro, zatiaľ ti prezradíme, že okrem jednorazového vstupu budú k dispozícii aj permanentky za výhodné ceny.

Ak máš:
- nápady na ďalšie športy, ktoré nemáš kde v zime robiť a chcel by si ich sem dotiahnuť
- prekážky, ktoré by si chcel do STRET klubu doplniť
- super akciu, ktorá by sa tu podľa teba mala konať
- návrhy, nápady, podnety, sťažnosti, alebo nás chceš iba pochváliť
neváhaj sa s nami o čokoľvek podeliť ! :)

Chceme tiež osloviť nielen mamičky s deťmi ale aj starostlivých tatinov. Náš klub je mimo nákupného centra.

Najmä predpoludním je tu veľký priestor na príjemné stretávanie sa rodičov a detí. Máme tu nejaké detské knižky, hračky. Čoskoro pribudnú aj detské bicykle a inline korčulky na zapožičanie. Sme skoro v centre mesta na Svätoplukovej 2/b v Bratislave a keďže oproti cez cestu je autobusová stanica Nivy, tak privítame aj maminy z okolia BA. Aktivít ktoré plánujeme robiť je viac, jedna z prvých ktorú chceme rozbehnúť je možnosť vzájomnej výmeny obnosených vecí, z ktorých deti vyrástli...

Tešíme sa na teba!
tím STRET klubu

Mapa: N 48° 8′ 51″ E 17° 7′ 52″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Ema Fuchsova 02.01.2021, 20:06

    Výborný pristupodporucam neutujete

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár