17. 10. 2021 Hedviga 15°C Jasno

Vydavateľstvo ORBIS IN vyhlasuje 2. ročník prestížnej ankety MAMA ROKA 2021

Autor: MS, V spolupráci

banner sliderJe vo vašom okolí mama, ktorá má za sebou výnimočný príbeh, alebo ho ešte stále žije? Prekonala samu seba, zachránila rodinu, alebo je vzorom pre svoje okolie? Premenila svoje hobby na podnikanie, alebo sa snaží inšpirovať a motivovať iné mamy cez sociálne siete? Je to vaša sestra, kamarátka, suseda, alebo ste to práve VY?

Táto anketa je práve o vás.

Svoje príbehy alebo nominácie môžete prihlasovať do 4 kategórií:

    • MAMA bojovníčka – silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť.
    • MAMA podnikateľka – žena, ktorá dokázala preraziť v mužskom svete a jej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou.
    • MAMA influencerka – mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete. Nie je dôležitý počet sledovateľov, ale odkaz, nadšenie a to, že do toho dáva celé svoje srdce.
    • Ocko roka – v špeciálnej kategórii dávame priestor aj mužom, pretože si to zaslúžia. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolností. Aj ich príbehy majú miesto v našej ankete Mama roka.

Víťazi jednotlivých kategórií sa môžu tešiť na skvelé ceny. Trofej, ktorú za svoje víťazstvo v ankete MAMA a OCKO ROKA 2021 získajú, bude pre nich krásnou spomienkou a uznaním ich snahy urobiť tento svet krajším.

Pomôžte nájsť tieto MAMY a OCKOV, prihláste seba alebo svoj tip na www.mamaroka.sk cez prihlasovací formulár v termíne 1.6.-31.7.2021

1

Napíšte komentár