31. 07. 2021 Ignác 30°C Prehánky, búrky

Burza exotov 2021

18.05.2021 Autor: Petula , Foto: burzanitra.com
Termín: 25.07.2021 a ďalšie Mesto:Nitra Zdroj:stránka organizátora

chameleon

Burza exotov a Farmárske trhy

Regionálny úrad verejného zdravotníctva SR so sídlom v Nitre nám opäť umožnil organizovať Burzu exotov, preto si do kalendára zapíšte dátumy:

  • 30. mája 2021
  • 27. júna 2021
  • 25. júla 2021

Bohužiaľ zatiaľ nie je povolený predaj potravinového tovaru, preto sú Farmárske trhy až do odvolania zrušené.

Burza exotov sa bude konať v exteriéri, na voľnej ploche E. Viac organizačných informácií čoskoro.


Každú štvrtú nedeľu v mesiaci (ak nie je stanovené inak) sa uskutočňuje burza exotov, hydiny, králikov, holubov a doplnkového tovaru pre chovateľov. Na jednom mieste nájdete všetko od krmív, cez chovateľské potreby až po doplnkový tovar.

Burza je určená pre predaj týchto druhov zvierat: exotické a okrasné vtáctvo, holuby, hydina, králiky, drobné hlodavce, terárijné zvieratá, akváriové ryby, kožušinové zvieratá (fretka, farmová líška, medvedík čistotný, norka, nutria, činčila).

Pavilón N je určený pre exotické, okrasné vtáctvo a výkupcov vtákov, akváriové ryby, terárijné zvieratá a drobné hlodavce. Pavilón G je určený pre hydinu, holuby, králiky a kožušinové zvieratá. Pavilón M5 je určený pre predajcov doplnkového sortimentu pre chovateľov a pre farmárske trhy, kde majú ľudia možnosť nakúpiť si výrobky od domácich producentov.

Návštevníkmi veľmi obľúbená Burza exotov láka do Nitry každý mesiac ľudí nielen z celého Slovenska, ale aj z Čiech, Maďarska, Poľska, Ukrajiny, Belgicka, Bulharska a ďalších krajín. Burzy sa každý mesiac zúčastňuje približne 5000 – 6000 návštevníkov.

Na Farmárskych trhoch v pavilóne M5 nájdete kvalitné slovenské produkty od malých a stredných podnikateľov.

Otváracie hodiny a vstupné

  • Vstup pre predajcov do priestoru burzy je povolený od 04.00 hod. cez bránu B3, od 4.30 hod. cez pokladňu pri pavilóne G
  • Burza je pre verejnosť otvorená od 06.00 do 10.00 hod., vstup cez bránu B2, B3 a cez pokladňu pri pavilóne G

Trvanie burzy: 4.00 – 10.00 hod.

Vstupné: 2,- €
Parkovací lístok osobný automobil: 2,- €
Parkovací lístok autobus: 20,- €

Napíšte komentár