17. 04. 2021 Rudolf 14°C Oblačno

Kam na letný pobytový tábor

Autor: Annie, Foto: uvedené
Termín: 01.07.2021 a ďalšie Mesto:Celá SR

tabor21 Hľadáte ten správny tábor pre vaše deti? Obľubujú zábavu či turistiku? Alebo sú kreatívne a radšej tvoria? Pripravili sme pre vás výber táborov, ktoré stoja za to. Bohatá ponuka pre nadšencov divadla, počítačových hier, airsoftu či paintballu, ale aj pre tanečnice, športovcov, vojakov a dokonca už aj pre najmenších od 5 rokov. Nech sa páči, vyberajte...


 

Leto s CK Slniečko

Nezabudnuteľné, akčné a jedinečné leto

Len vďaka spokojnosti našich klientov je tu CK Slniečko s vami už 25 rokov. V letnej sezóne 2021 sa môžete spoľahnúť na našu profesionalitu, starostlivo vybrané lokality, skvelých animátorov, zaujímavé táborové animačné programy a samozrejme aj na prísne dodržiavanie hygienických a bezpečnostných nariadení.

Každoročne prinášame široký výber letných táborov s množstvom noviniek, ale aj osvedčenú táborovú klasiku. Ohúrime detičky už od 5 rokov v tábore Slniečkovo a na svoje si s nami prídu aj teenageri na kultovom Pohoďáku. Deťmi obľúbené sú tábory SunnyRelax a SunnyForestCamp. Medzi najrýchlejšie vypredané patria každoročne tábory SunnyGames, SunnyAction či MisiaOrava. Nabitý program a novú lokalitu majú aj tábory SunnyFunny a Od Tatier k Dunaju a tohtoročnú premiéru budú mať športové novinky KravMaga Camp a SunnyParkourCamp.

Viac na >> www.ckslniecko.sk

tabory21slniecko

Zdroj: ckslniecko.sk


Letné tábory s CK VIDA

Zábava volá s CK Vida, tak pridaj sa k nám a neseď doma

 


Cestovná kancelária Vida vznikla na pevných základoch spoločnosti Rekreačné strediská Slovakia, ktorá je na trhu už 25 rokov a má odrekreovaných viac ako 120 000 detí. V pestrej ponuke nájdete tábory pre deti či teenagerov v rôznych témach. Skvelí animátori, zaujímavý hostia, množstvo atrakcií, hier, súťaži a mnoho ďalšieho zažiješ práve s nami.

VIDA LOCA na Prašníku, je tábor pre teenagerov. “Vida je život a Loca je šialený. Ži aj Ty svoj Vida Loca”. VIDA ARMY, tábor s vojenskou tematikou a VIDA ARMY 13+ pre nadšencov airsoftu a paintballu. VIDA ACTION je stvorený pre milovníkov dobrodružstva. VIVA LA VIDA, VIDA DANCE a VIDA SPORT na našom najväčšom stredisku Tesáre pre všetkých aktívnych. Bojnice zažijú boom slávy s tábormi VIDA TikTok, VIDA FASHION a opony sa otvoria aj pre divadelný tábor VIDA TEATRO.

Viac na >> www.ckvida.sk

tabory21vida

Zdroj: ckvida.sk


Bláznivé prázdniny s CK BOMBOVO

Detská cestovná kancelária, ktorá rozumie deťom

 


Bombovo to je cestovná kancelária s najširšou ponukou domácich letných táborov. O tom, že sú naše tábory nápadité a premyslené do posledných detailov sved
čí aj podrobný popis, ktorý nájdete na webe. U nás si nájde miesto naozaj každé dieťa od 5 do 17 rokov. Či už je to malý športovec, umelec alebo má radšej mix aktivít z každého rožku trošku. Pošlite nám Vaše deťúrence aj tento rok a my sa postaráme o ich najkrajšie letné zážitky. Nepoľavujeme z našej snahy a kvality a bojujeme ďalej. 

Medzi novinky leta 2021 patria tábor HÓKUSY POKUSY, ktorý je pre deti ktoré lákajú kadejaké vedecké pokusy. V tábore BABINEC sa budeme venovať najmä kráse a baby dostanú návody, tipy a triky od našich odborníčiek ako sa o seba starať a splnia im každé kozmetické želanie. Pre deti, ktoré chcú za jeden týždeň prežiť najobľúbenejšie sviatky roka máme tábor RÝCHLOSŤOU SVETLA a pre najmenších sú tu DISNEY DOBRODRUŽSTVÁ. Ku obľúbenej klasike patria tábory pre hráčov počítačových hier - READY PLAYER ONE, pre teenagerov - FEST ANIMÁTORFEST a nesmie chýbať tábor s koníkmi - tábor WESTERN KONÍČKY A KONINY alebo aj staré dobré BOMBOVINY Lômoviny.

 

Viac na >> www.bombovo.sk

tabory21bombovo2

Zdroj: bombovo.sk


Detský letný tábor Smajlovo

OZ Smajlovo - detský tábor v horskom prostredí vo Fačkovskom sedle

Letné tábory SMAJLOVO pre chlapcov a dievčatá na mieste, kde je ešte stále čistý vzduch - v horskom prostredí vo Fačkovskom sedle. Pre deti je pripravené kvalitné hotelové ubytovanie v horskom hoteli Kľak s výbornou stravou, skvelé zážitky, veľa nových kamarátov a profesionálny tím. Doprava zabezpečená spoločným autobusom.

Animátorky a animátori majú pripravený pestrý program - tímové súťaže, športovanie, kreatívne činnosti, keramika, výlet do Rajeckých Teplíc na kúpalisko, zvieratká, večerný zábavný program, táborák, diskotéka. Jednu noc si vyskúšame (ak bude vhodné počasie), aké je to spať pod stanom. Tábor sa nachádza 800 m n.m., deťom pobyt v tomto zdravom horskom prostredí prospeje.

Viac na >> www.smajlovo.sk 

tabory21smajlovo2

Zdroj: smajlovo.sk

 


 

 

                                                                         


 

Napíšte komentár