24. 02. 2021 Metej 17°C Jasno

Kam s deťmi vo februári?

Autor: marylyn

147800957 10218822166361920 6567439294448951245 nMáme tu február a kde-tu už začali vykúkať aj prvé snežienky. Obmedzenia proti šíreniu pandémie nám stále nedovoľujú navštíviť niektoré miesta, to nám však nebráni vyraziť s rodinkou na pekný výlet do prírody a užiť si spoločnú zábavu. Inšpirujte sa našimi tipmi na tento mesiac.

Linky v článku pre jednotlivé tipy na výlety sú aktívne, stačí ich rozkliknúť. 


Na fašiangy

Urobte si tento rok fašiangy u vás doma v kruhu najbližších. Vyrobte si pekné masky, zorganizujte karneval, napečte šišky a zatancujte si s mamkou a ocinom. Naše fašiangové tipy (nie len) pre tento rok nájdete v článkoch nižšie:

happy international children day kids have fun holiday with daddy

Zdroj: freepik.com

Na Valentína

Či už Valentína oslavujete alebo nie, troška srdiečok ešte nikomu neuškodilo. :) Ukážte svojim najbližším, ako ich ľúbite. Pohrajte sa troška s jedlom, nech je pekné valentínske, vyrobte peknú valentínku alebo len vystískajte tých, ktorých najviac ľúbite. 

mothers day concept with paper heart 2

Zdroj: freepik.com

Za zvieratkami do ZOO

Vedeli ste, že ZOO Bratislava a ZOO Bojnice sú otvorené? Tak neváhajte využiť príležitosť a ísť si pozrieť zvieratká naživo. Prosím, nezabúdajte na pravidlá a i naďalej dodržujte COVID-19 OPATRENIA.

Viac informácií nájdete v článku TU.

Zdroj: Pixabay

Na výlet do Malej Fatry

Ak bude priaznivé počasie, môžete sa prejsť po Malej Fatre a objaviť tajné miesta a zákutia a potešiť sa pohľadmi na krásnu prírodu. Nezabudnite si zobrať ďalekohľad a fotoaparát, aby ste zachytili všetky zážitky.

Tipy na výlety v Malej Fatre nájdete v článku TU.

sutovsky vodopad

Zdroj: sdetmi.com

Na prechádzku po menej známych miestach v Bratislave

Máte pocit, že ste v Bratislave boli už hádam všade? My vás možno prekvapíme. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na menej známe miesta v prírode, ktoré môžete navštíviť aj počas aktuálneho obdobia. 

Viac informácií sa dočítate v článku TU.

biel

Zdroj: sdetmi.com

Online divadielka

Ak vám chýba troška kultúrneho spestrenia, neváhajte a pripojte sa na niektoré z aktuálnych online divadelných predstavení pre deti. Detičky sa zabavia a možno aj niečo pekné naučia. :)

143647804 2473335656294259 5865574965498275738 o

Zdroj: Facebook Rosenfeldov palác

Výlety do prírody v rámci okresov v Prešovskom kraji

Objavte zaujímavé tipy na výlety v rámci svojho okresu v Prešovskom kraji. Ak nájdete niečo nové a zaujímavé, určite nám napíšte.

Naše tipy nájdete v článku TU.

sarissky hrad 2412011 1920

Zdroj: Pixabay

Do prírody v okrese Trnava

Krásna Trnava a jej kraj ponúkajú vďaka Malým Karpatom úžasné možnosti na výlet do lesov, prírody, s krásnymi výhľadmi a náučnými chodníčkami. Máte pre nás zaujímavý tip aj vy? Podeľte sa s ním v komentári.

trnava 1387729 1920

Zdroj: Pixabay

Výlety s deťmi do prírody v Košickom kraji

Kam chodievate v Košiciach a okolí na výlety? Poznáte Jahodnú, Zádielskú dolinu či okolité jazerá? Tieto a mnohé ďalšie tipy nájdete v našom článku TU. Je z čoho vyberať. 

IMG 20200731 133356193 HDR2

Zdroj: sdetmi.com

Do prírody v Banskobystrickom kraji

Prejdite sa po krásnej prírode Banskobystrického kraja a pohľadajte napríklad aj prvé snežienky. :) 

pustyhrad

Zdroj: pustyhrad.sk

Do prírody v Nitre a okolí

Ak ste z Nitrianskeho kraja, máme niekoľko tipov na prechádzku v prírode aj pre vás. :) Tak si zbaľte batôžky a hor sa hrať na objaviteľov!

Naše tipy nájdete v článku TU.

architecture 5607836 1920

Zdroj: Pixabay

Prší? Nevadí!

Aj keď je vonku občas škaredo, sychravo a mokro, netrápte sa tým príliš. Skvele sa dá zabaviť aj doma. Stačí troška fantázie a kreativity, prázdne krabice, lepiaca páska či stará deka, a skvelý program je na svete!

Inšpirácie nájdete v článku TU.

Zdroj: freepik.com

 

Napíšte komentár