25. 01. 2021 Gejza 7°C Polooblačno

Kam s deťmi v januári?

Autor: marylyn

137515623 10218639931046151 6674177009884493406 nNový rok nám zaklopal na dvere a s ním aj chladný január. Stihli ste sa už tento rok lyžovať alebo sánkovať? Postavili ste snehuliaka? Navštívili zaujímavé nové miesto? Ak nie, pozrite si naše tipy, ako spolu celý rodina stráviť január. :)

Linky v článku pre jednotlivé tipy na výlety sú aktívne, stačí ich rozkliknúť. 


S deťmi v Bratislave

Prejdite sa s deťmi v Bratislave a objave jej čaro a krásy. Hľadajte pamiatky, sochy, spoznávajte prírodu aj históriu. Možností je nespočetne veľa. Určite nájde ešte hromadu neobjavených miest. :)

BAkocky

Zdroj: marylyn

S deťmi v Trnavskom kraji

Krásna Trnava a jej kraj ponúkajú vďaka Malým Karpatom úžasné možnosti na výlet do lesov, prírody, s krásnymi výhľadmi a náučnými chodníčkami. 

Katarinka 05 2019 2

Zdroj: PB, redakcia sdetmi.com

S deťmi v Košickom kraji

Metropola východného Slovenska priam láka na výlet svojimi krásnymi pamiatkami a históriou. Kam sa vyberiete?

siklava stena

Zdroj: Spišský Hrušov

S deťmi v Banskobystrickom kraji

Stred Slovenska nijako nezaostáva v krásach prírody a širokého okolia. Náučné chodníky, srdiečková lavička, rebrík až do neba a ďalšie unikáty, ktoré si nesmiete nechať ujsť. 

ponickesrdiecko

Zdroj: sdetmi.com

S deťmi v Žilinskom kraji

Ak ste zo Žiliny a okolia, vyberte si niektorý z nasledujúcich tipov na nenáročný výlet pre celú rodinu. Ak pre nás máte tip na niečo nové, určite nám dajte vedieť do redakcie. :)

slovensky orloj

Zdroj: sdetmi.com

S deťmi v Trenčianskom kraji

Trenčín je jedno z troch najstarších slovenských miest a je prirodzeným geografickým centrom stredného Považia. Viete, kam sa prechádzku do prírody a čo vidieť v Trenčianskom kraji? Nech sa páči, vyberajte. 

slovakia 4833696 1920

Zdroj: Pixabay

S deťmi v Nitrianskom kraji

Ak bývate v Nitre a okolí, vyberte sa stráviť spoločný čas s rodinou do lesa, k jaskyni, k vodopádu či na niektorý z blízkych hradov.

kalvaria 1

Zdroj: verbisti.sk

S deťmi v Prešovskom kraji

Vedeli ste, že najtmavšie miesto na Slovensku sa nachádza práve v Prešovskom kraji? Okrem neho tu nájdete aj jedinečný vyhliadkový mostík, užasnú prírodu a krásne hrady. 

c136e9a6 c2e6 4856 bff0 8d6448c2b4ce

Zdroj: sdetmi.com

S deťmi v Tatrách

Naše nádherné slovenské hory sú momentálne plné snehu. Ak budete v Tatrách s deťmi, určite využite každú príležitosť užiť si ho. Sánkujte sa, guľujte, stavajte snehuliakov. A ak budete mať chuť, urobte si krátku prechádzku k vodopádu alebo okolo Štrbského Plesa. 

IMG 8318

Zdroj: marylyn

S deťmi do kuchyne

Varenie deti neskutočne baví. Zapojte ich do príprav obeda, chuťovky alebo nedeľného dezertu. Vyplníte im voľný čas, ušetríte čas sebe a deti sa naviac aj niečo nové a praktické naučia. :)

little siblings chef hat mixing ingredients bowl kitchen worktop

Zdroj: freepik.com

 

Napíšte komentár