23. 01. 2021 Miloš 11°C Občasný dážď

Zažite zimu na brehu Štrbského plesa

Autor: Claudinka, Sponzorovaný obsah
Termín: 20.12.2020 a ďalšie Mesto:Štrbské Pleso Zdroj:stránka organizátora
zimna upr

Zdroj: Hotel Solisko

Hotel Solisko nájdete priamo na brehu Štrbského plesa v nadmorskej výške 1351 m. Poloha hotela poskytuje možnosť okolitých turistických vychádzok, lyžiarske bežecké i zjazdové trate, cykloturistické chodníky, možnosť jazdy na konských záprahoch, na snežných skútroch a predovšetkým relax v lone krásnej prírody. Zimná krajina zas láka dokonalými bežeckými traťami, ktoré začínajú už na prahu vstupu do hotela. Zjazdové lyžovanie konské záprahy, snežné skútre, to všetko v stredisku vzdialenom nie viac ako 10 min. od hotela. 

Kapacita hotela je 28 izieb a 56 pevných lôžok, z toho 17 izieb má výhľad priamo na Štrbské pleso. Izby prvého poschodia majú k dispozícii balkón, izby na 2. poschodí sú priestrannejšie a s možnosťou prístelky. Na 2. poschodí sú k dispozícii štandardné a rodinné izby – 2 samostatné štandardne vybavené izby medzi sebou prepojené. 3. poschodie je vybavené izbami typu DeLuxe. Kráľovský DeLuxe ponúka ubytovanie s dvoma oddelenými izbami a bezbariérová izba sa nachádzajú na 1.poschodí.

Hotel striktne dodržiava v aktuálnej situácii všetky nariadenia vlády a okrem toho používa ozonátor na dosiahnutie úplného vyčistenia izieb po uprataní a má umiestnené dezinfekcie na viacerých prístupových miestach. V hoteli je možné si zakúpiť jednorazové dezinfekčné balíčky alebo maľované rúška.

klzisko

Zdroj: Hotel Solisko

Covid balíček:

  • ubytovanie v rodinnej izbe pre 4 osoby,
  • vitamínové privítanie na izbe,
  • raňajky formou room servisu,
  • večera formou room servisu,
  • parkovanie na hotelovom parkovisku,
  • WiFi pripojenie

Cena pobytu na 2 noci je 450 € pre 4 osoby, každá ďalšia noc v cene 215 €.
Ponuka platí do 20.12.2020.

Napíšte komentár