28. 01. 2021 Alfonz 4°C Sneženie

Jesenný oddych vo Wellness Hoteli Patince****

Autor: Claudinka, Foto: WH Patince, PR správa
Termín: 20.12.2020 a ďalšie Mesto:Patince Zdroj:stránka organizátora

Príjemná termálna voda, krásna príroda, animačné programy – to všetko čaká na vaše ratolesti v najjužnejšie položenej obci na Slovensku.

WHP Bazenovy svet

Zdroj: Wellness Hotel Patince****

Naplánovať rodinnú dovolenku býva často náročné, zvlášť ak máte viac detí rôzneho veku. Nebaví vás vymýšľať im stále nové a nové aktivity a chcete si počas dovolenky užiť trochu pokoja? Príďte do Wellness Hotela v Patinciach.

Výhodou pobytov v hoteli sú okrem termálnej vody a športového vybavenia aj bohaté animačné programy počas víkendov a tematických pobytov. Maľovanie na tvár, zapletanie vrkôčikov, kreatívne dielničky, balónové kreácie, kŕmenie a lovenie rýb – to je len malý výber z aktivít, ktoré čakajú na vaše deti v rodinnom Wellness Hoteli v Patinciach. Pri raňajkách a večeri zas vaše neposedné deti zabaví roztomilý maskot delfín Flippy.

WHP Flippy

Zdroj: Wellness Hotel Patince****

Hotel nezabudol ani na športovo založené rodiny. Využiť môžete blízku cyklotrasu. Ak máte chuť na nenáročný poldenný výlet, Dunaj pre vás poskytuje ideálnu príležitosť. Z Patiniec môžete vyraziť oboma smermi – na východ aj na západ. Smerom na západ dopedálujete až do Komárna, zatiaľ čo na východe na vás čakajú malé dedinky a minimum ľudí. Túra je svojou náročnosťou vhodná aj pre deti a starších ľudí.

WHP Cyklotrasa

Zdroj: Wellness Hotel Patince****

Po cyklistickom výlete vám dobre padne oddych v bazénovom svete. Unavené svaly zrelaxujete v našom saunovom svete s 5 druhmi sáun alebo na masáži, ktorú si môžete vybrať z našej širokej ponuky. Hotel je tiež výborná základňa pre spoznávanie krás južného Slovenska.

Pozrite si širokú ponuku jesenných pobytových balíkov a doprajte si oddych vo Wellness Hoteli Patince**** s celou rodinou.

Napíšte komentár