15. 08. 2020 Marcela 30°C Prehánky, búrky

Užite si s deťmi super celodenné výlety autobusom z Bratislavy

Autor: MS, PR správa

Veľa rodičov má toto leto vďaka zrušeným cestám a dovolenkám v zahraničí čo robiť, aby sa svojim ratolestiam postarali o výživný program. Celodenný zájazd autobusom rieši väčšinu problémov: je bez starostí, bezpečný vďaka pravidelnému čisteniu a dezinfekcii a vďaka bohatej ponuke destinácií si môžete z jednotlivých výletov vyskladať hneď niekoľko letných víkendov.

Hoci autobusy Slovak Lines majú ľudia spojené skôr s letiskom vo Viedni, toto leto sa v nich stretne kopec rodičov s deťmi.

Obľúbené červené autobusy budú z Bratislavy jazdiť na víkendové celodenné výlety za kúpaním, zoologickými záhradami a na ďalšie atraktívne miesta.

1. tip na výlet autousom: DO AQUAPARKOV

Najväčším ťahákom sú zájazdy pre celé rodiny až do dvoch moderných akvaparkov x-bionic® aquatic sphere v ŠamoríneTHERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi.
Celodenný zájazd z Bratislavy je výhodný tým, že v cene lístka na autobus máte aj celodenný vstup do akvaparku a lístok stojí toľko, čo vstup. To znamená, že doprava luxusným autobusom je úplne zadarmo.

ckbm0x4hg020paxkqm6g8sdcc xbionic2.full

Zdroj: x-bionic aquatic sphere

2. tip na výlet autobusom: DO RAKÚSKA

Za zmienku stojí určite aj zvyšok letnej ponuky. Vybrať sa môžete k rakúskemu jazeru Neusiedler See hodinku od Bratislavy a zobrať si so sebou vlastné bicykle. Tie sa pohodlne odvezú na prívesnom vozíku za autobusom. Cesta autobusom sem trvá necelú hodinku a pohodlná Setra vám zastaví až na dvoch miestach, v prístave v Neusiedl am See a pri obľúbenom majáku v Podersdorfe

DSC 0849 2 resize2

Zdroj: sdetmi.com

3. tip na výlet autobusom: DO ZOO AJ NA ZÁMOK

Atraktívny je určite aj výlet do obľúbených Bojníc, kde vás autobus vysadí priamo pri zámku a zoologickej záhrade. Ak bojnickú ZOO už dobre poznáte, vybrať sa môžete do známej ZOO Zlín, ktorá patrí medzi najkrajšie v širokom okolí, prípadne si vybaviť voľno od detí a užiť si romantický výlet vo dvojici do čarokrásneho zámku Lednice.

Vezmite priateľov alebo rodinu a užite si super deň všetci spolu zakaždým na novom mieste.

4

Zdroj: zamek-lednice.com

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Mária Stancikova 05.07.2020, 14:57

    Chcem vedieť viac o výletoch a novinkach

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár