06. 07. 2020 Patrícia, Patrik 33°C Skoro jasno, búrky

Fashion KidLab: Orientálny módny štýl

26.06.2020 Autor: Zuzka
Termín: 30.06.2020 Mesto:Košice Zdroj:stránka organizátora
kidlab

Zdroj: k13.sk

Kedy:  30. jún 2020  od 17:00 - 19:00 hod.
Kde:  Kasárne/Kulturpark, pavilón Echo

Orient Expres doviezol  kedysi cestovateľov a dobrodruhov priamo k tureckému trhovisku, ktorého kulisou boli mešity, minarety, palmy, zmes zvukov, tvárí a exotického tovaru. Lákavé krajiny východu, ďaleké cesty a vízia dobrodružstva ako z rozprávok pôsobia na všetky zmysly neuveriteľne očarujúco. Orientálny módny štýl je júnovou témou pre detských dizajnérov, ktorí sa budú stretávať vždy v utorok na workshopoch Fashion KidLab.

Orientálne inšpirácie si našli výrazné a významné miesto v kolekciách viacerých módnych značiek a dizajnérov. Výrazné potlače so vzormi kvetín, oblakov, vtákov , rôznych štruktúr materiálov, pestrofarebné orientálne výšivky, výrazné opasky pripomínajúce kimoná,  zaujímavé strihové riešenia a doplnky tvoria čaro orientálneho módneho štýlu. Je to trend, vďaka ktorému históriu a kultúru tajomných národov, žijúcich na „ďalekom východe“, spoznáva celý svet.

Kreatívne deti sa tejto téme budú po vynútenej prestávke za prísnych hygienických opatrení venovať 30. júna 2020 o 17:00 hod. v pavilóne Echo v Kasárňach/Kulturparku.

Vstupenky je možné kúpiť iba online a maximálny počet detí na workshope je sedem.

Vstupné: 2 €

 

Napíšte komentár