06. 07. 2020 Patrícia, Patrik 33°C Skoro jasno, búrky

Tipy na letné denné tábory v Žilinskom kraji

Autor: MS, Foto: partneri
Termín: 06.07.2020 a ďalšie Mesto:Žilina Zdroj:stránka organizátora

Tipy na letne denne taboryPrázdniny sú za dverami a ešte stále neviete, ako ich vyplniť deťom tak, aby sa zabavili a našli si nových kamarátov?  Máme pre vás pár tipov na denné tábory v Žiline a okolí, ktoré ponúkajú kvalitný program počas leta. Stačí si len vybrať.

Denné lezecké tábory v LA SKALA | Žilina

Untitled design

Aj tento rok je tu denný tábor pre všetky lezeniachtivé deti! 

Lezecké centrum LA SKALA Žilina pripravuje pre malých nádejných horolezcov počas letných prázdnin denné lezecké tábory. Tí, čo ste už v tábore boli, príďte zas a vezmite aj kamarátov. Sú tam pre vás celé leto pre začiatočníkov aj malých profíkov.

Budete liezť v hale aj na skalách, opekať, hojdať sa na hojdačke pre nebojácnych, hrať loptové hry, veľa sa smiať a budovať nové priateľstvá.

Dni vám spestria doplnkovými aktivitami, v rámci oddychu si pozriete rôzne lezecké videá a krátke filmy, pri ohníku si opečiete niečo pod zub. Na záver tábora vás čakajú malé lezecké preteky s vyhodnotením a odmenami pre všetkých šikovných lezcov a lezkyne.

>> Kliknite pre viac informácii a prihlášku do tábora


Denné letné tábory pre deti | Martin

32F8B3FD 2254 4FF6 B654 8B8B5B135B03
Denné tábory sa konajú v Martine na Ľadovni a sú určené pre pre deti od 5-13 rokov. Prioritou organizátorov je, aby sa tu deti cítili dobre, trávili plnohodnotný čas, zažili veselé chvíle, trávili veľa času vonku v prírode, našli si nových priateľov a v neposlednom rade, aby sa i zábavnou formou vzdelávali.Team tvoria animátori s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sú síce pre deti autoritou, ale rovnako i priateľmi, parťákmi. 
Deti sa zapájajú do procesu tvorby táborov, učia sa starať a ochraňovať mladších kamarátov, vekový rozptyl od 5-13 rokov je zámerný, nakoľko si takto deti môžu navzájom veľa dať, ako malí tak i veľkí.

Denný tábor prebieha každý pracovný deň od 7:00 a trvá do 17:00. Denné aktivity sú prispôsobené téme turnusu. V areáli Martico new age - Martin Ľadoveň je priamo pred budovou detské ihrisko pod stromami v tieni, aj altánok na aktivity, kde deti môžu pohodlne kresliť, tvoriť, či jesť. Skvelá lokalita umožňuje bezpečné výlety do okolia, do blízkeho Skanzenu, Medokýš, ale i autobusom. V cene táboru vo všetkých balíkoch je celodenná strava, animátori, program, náklady spojené s výletmi, doprava, vstupné, pitný režim.  
Cena 95 €/ turnus


Denné tábory s plaveckou školou  Nereus | Žilina

jdt uputavka 20 02

Letný denný tábor organizovaný Plaveckou školou Nereus, spol. s r.o. Žilina je nepobytový tábor s atraktívnym programom s dôrazom na letné športové aktivity, určený deťom vo veku 6 až 13 rokov, s dĺžkou trvania turnusu 5 dní. Koná sa v týždenných turnusoch počas pracovných dní, denne od 8:00 do 16:00 hodiny pod vedením skúsených a predovšetkým milých a priateľských inštruktorov. 

V programe letného denného tábora 2020 bude vo všetkých turnusoch dominovať organizované plávanie pod vedením inštruktorov a trénerov našej plaveckej školy. V každom turnuse sa budú venovať pohybovým, športovým a poznávacím aktivitám s dôrazom na čo najväčší pobyt detí vonku v prírodnom prostredí. Tomu sú prispôsobené aj všetky, predovšetkým outdoorové činnosti, ako cvičenia v prírode, rôzne dobrodružné hry, pohybové a športové aktivity, turistika a poznávanie prírody a historických zaujímavostí, celotáborové súťaže a ďalšie. 

>> Kliknite pre viac informácii a prihlášku do tábora


Denný anglický jazykový tábor Gabby.sk | Žilina

Letny tabor 2 2020 724x1024Jazyková škola Gabby spája výučbu s hrou a tým vytvára vhodné prostredie pre dieťa na zdokonalenie svojich znalostí v anglickom jazyku, či už pre začiatočníkov alebo pokročilých.

Výučba v Anglickej škole Gabby funguje na princípe Cambridge metódy, plus Montessori, ktorými sa dokážu deti naučiť po anglicky za oveľa kratší čas. Medzi jednotlivými hodinami sú zahrnuté prestávky, počas ktorých deti dostávajú občerstvenie. Program pre deti je rôznorodý, záleží od počasia a veku detí. 

V blízkosti  sa nachádzaju parky, kde sa deti hrajú loptové a iné hry, počas ktorých využívajú anglický jazyk. Keďže sa jedná o denný detský tábor, po týchto aktivitách si rodičia vyzdvihnú deti a pripravia sa na ďalší deň plný zábavy.

Taktiež poskytujeme aj využitie rekreačných poukazov!

>> Kliknite pre viac informácii a prihlášku do tábora


Denné jazdecké tábory na Ranči Stará Teheleň | Sučany

Untitled design 5

Termín tábora: 6.7. – 28.8.2020

Ranč Stará teheleň toto leto organizuje denné letné tábory pre deti vo veku 6-15 rokov. V snahe priblížiť deťom krásu života na ranči, koní a iných zvierat, prezrieť si svet z konského chrbta a prežiť leto na čerstvom vzduchu a v prírode.

Táborníci si osvoja základy starostlivosti o kone, pre začiatočníkov základy jazdenia a samostatné ovládanie koňa zo sedla, pre pokročilých zdokonalenie jazdeckých schopností a drezúrne základy westernového štýlu jazdy.

Deti sú vedené zodpovednosti a bezpečnosti pri práci so zvieratami. Celý turnus je pod dozorom skúsených animátorov, ktorí sa postarajú o mini-semináre z oblasti konského sveta ako aj skvelú zábavu a množstvo športových aktivít. O bohatý program bude postarané aj pri nepriazni počasia.

Každý turnus trvá od pondelka do piatku t.j. 5 dní v rozdielnych dejových líniách. V posledný deň turnusu opekačka a overenie jazdeckých schopností formou súťaže miniTRAIL kde nás môžu navštíviť aj rodičia

Cena turnusu: 130 € / 5 dní (pri záujme jednodenného pobytu 35 € / 1 deň)

V cene je zahrnuté:

  • 3 krát denne strava
  • pitný režim
  • jazdenie na koni
  • animačný program
  • ceny do súťaže
  • fotky na USB
  • kúpanie v našom bazéne

>> Kliknite pre viac informácii a prihlášku do tábora

 

Napíšte komentár