25. 05. 2020 Urban 17°C Občasný dážď

Neviete, ako zabaviť deti počas karantény? Máme pre vás výborný tip a ešte môžete aj vyhrať

Autor: MS, PR správa
jessica rockowitz lMLG68e4wYk unsplash

Zdroj: unsplash.com

Byť rodičom v dnešnej dobe znamená okrem iného byť aj kreatívny a vymýšľať deťom program. O to náročnejšie je to v týchto časoch, ktoré by sme mali v čo najväčšej miere tráviť doma. Aj vám už došla všetka inšpirácia, ako ich zabaviť? Nezúfajte, natočte spolu video a ešte za to môžete získať aj 365 eur.

Posledné tri týždne sú náročné pre deti, ale hlavne pre ich rodičov. Nechodia do školy ani do škôlky, a tak celodenná starostlivosť o to, aby boli naučené, najedené, ale aj zabavené, spočíva na našich pleciach. Ak ste už vyskúšali všetky spoločenské či iné hry, máme pre vás spôsob, ako zabavíte nielen svoje ratolesti, ale aj seba. Ste zvedaví?

Slovenská digitálna 365 banka vyzýva všetkých, čo sa doma už nudia, aby jej natočili reklamu. Áno, počujete správne. Z pohodlia domu, obývačky alebo záhrady, môžete ju natočiť aj na svoj mobilný telefón. Zo všetkých videí sa potom vytvorí naozajstný bankový spot, ktorý sa bude vysielať aj v televízii. Keď budete šikovní a výsledok bude stáť za to, dokonca získate 365 eur.

Ak sa už vidíte v hlavných úlohách najnovšieho spotu Trišesťpäťky, stiahnite si najskôr scenár zo stránky www.365reklama.sk. Môžete si vybrať až z troch možností podľa toho, či ste fanúšikom rytierov a trojhlavých drakov, pirátov alebo ľudožrútov. Vytvorte si v obývačke kulisu, masky a ďalšie rekvizity. Môžete pritom aj improvizovať. Použite všetko, čo doma nájdete, pokojne aj kuchynský riad, kocky zo skladačky alebo iné hračky. Fantázii sa medze nekladú a vaše deti vás budú milovať.

Nezabudnite pritom na to najhlavnejšie – všetko zdokumentujte a pošlite prostredníctvom www.365reklama.sk. Všetkým videám sa budú venovať odborníci z kreatívnej agentúry, ktorí ich dotvoria špeciálnymi efektmi, ozvučením a grafikou. O dokonalý autentický zážitok tak bude postarané na najvyššej úrovni. 

Najlepšie videá sa odvysielajú v spotoch v televízii už v apríli a máji. A ktovie, možno bude medzi nimi práve to vaše. O pár rokov tak môžete aj s deťmi spomínať na to, ako ste počas karantény natočili reklamu v obývačke. Bizarné? Asi áno, ale účel svätí prostriedky. A naším účelom je predsa zabaviť deti a hlavne ostať doma.

Napíšte komentár