26. 05. 2020 Dušan 20°C Prehánky, búrky

Nezabudnuteľný Deň detí vo Wellness Hoteli Patince****

Autor: Claudinka, Foto: wellnesspatince.sk
Termín: 05.06.2020 - 07.06.2020 Mesto:Patince Zdroj:stránka organizátora

Užite si sviatok všetkých detí – Medzinárodný deň detí vo Wellness Hoteli Patince****. Čaká Vás pohodlné ubytovanie, vynikajúca strava, príjemný wellness a samozrejme bohatý animačný program. Na všetkých hostí sa teší aj náš maskot FLIPPY.

WHP Flippy

Zdroj: WH Patince

Tak ako každý rok prvý júnový víkend bude v našom hoteli patriť deťom.  Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme pripravili pobyt plný zábavy, hier, smiechu, aktívneho oddychu a nezabudnuteľných zážitkov.

WHP Plavba loou

Zdroj: WH Patince

Už v piatok sa začína pravá zábava s Banana Partym s Mimoňom, Olafom a mackom Pu a pokračuje s pyžamovou partym. Kým detičky sa zabávajú rodičia si vedia vychutnať romantické nočné kúpanie.

 

WHP romanticke nocne kupanie

Zdroj: WH Patince

Celý víkend bude nabitý zaujímavým programom. Detičky čaká skákací hrad, maľovanie na tvár, dočasné tetovanie, rodinné a bazénové súťaže, kŕmenie sumcov afrických a obľúbená penová party na dvore. Zábava bude nielen v hoteli, ale aj na výletnej lodi. Počas rozprávkovej hodinovej plavby po Dunaji sa o zábavu budú starať rozprávkové postavičky Tom a Jerry. Športovo aktívnych hostí budú čakať naše inštruktorky nordic walkingu, powerjógy či aqua aerobiku.

WHP Penova party

Zdroj: WH Patince

Aby aj rodičia odchádzali oddýchnutí, môžu si vybrať so širokej ponuky masáži, kúpeľov, zábalov, kozmetických a telových ošetrení. Samozrejmosťou je pre všetkých ubytovaných hostí neobmedzení vstup do bazénového, saunového sveta a fitness centra.

Vlaňajší pobyt deň detí si užili naši hostia do sýtosti. Ako si vychutnávali pobyt si môžete pozrieť tu.

WHP Divadelne predstavenie

Zdroj: WH Patince

Tohtoročný pobyt deň detí sa uskutoční od 5. do 7. júna 2020. Prekvapte svoje deti zážitkom, na ktoré bude spomínať celá rodina a rezervujte si svoj pobyt už teraz.

Napíšte komentár