Jarné prázdniny v Hoteli Sonnenpark

Autor: Simona, Foto: sonnenpark.at
Termín: 02.04.2020 a ďalšie Mesto:Lutzmannsburg, Rakúsko Zdroj:stránka organizátora

Hotel Sonnenpark - Rodinný raj pre bábätká, deti a rodičov s vlastným vodným svetom!

Pre bezstarostnú a slnečnú dovolenku bez ohľadu na predpoveď počasia určite odporúčame rakúsky hotel Sonnenpark! V našom rodinnom rozmaznávacom hoteli Sonnenpark v Lutzmannsburgu zabudnete na stres každodenného života. Dojčatá a batoľatá si môžu užiť vodný svet - krátka spojovacia chodba vás zavedie priamo do Sonnentherme Lutzmannsburg, popredných európskych termálnych kúpeľov pre kojencov a batoľatá.

Copy of Pobyty vzor

Zdroj: sonnenpark.at

Okolie a dekorácie priateľské k deťom a uvoľnená atmosféra spojená so slnkom, vzduchom, svetlom a veľkým priestorom v Hoteli Sonnenpark je všetko, čo moderný dizajn hotela musí mať. Tento 4-hviezdičkový hotel vyššej kategórie s 87 izbami sa zameriava na inovácie a funkčnosť pre rodiny. Láska k detailom je všade zrejmá hlavne s ohľadom na batoľatá a budúce matky. 

Hotel Sonnenpark radí medzi 99 najobľúbenejších rodinných hotelov na celom svete. V neposlednom rade vďaka veľkému počtu bonusov. Zapožičiavanie detských kočíkov, práčovne pre rodiny alebo detské stanice pre prípravu dojčenskej stravy, to je len zopár príkladov. Ďalšou ponukou služieb sú šatne pre hostí, ktorí trávia svoj prvý dovolenkový deň už od predpoludnia v Sonnentherme alebo vo vlastnom vodnom svete hotela, alebo by v posledný deň po odubytovaní sa chceli zostať trošku dlhšie.

Hotel Sonnenpark February300x300

Zdroj: sonnenpark.at

Špeciálna akcia pre rok 2020

3= 4 (4 noci za cenu 3)

23.2. - 3.4.2020

 

Zarezervujte si pobyt na 3 noci a my vám dáme 4. noc zdarma! Kód pre rezervácie: 3=4

 

 

 

Zažite ideálne dovolenku neďaleko hraníc, len kúsok od Bratislavy!
Každý deň sme odmenení smiechom šťastných detí. Dostali sme však aj „Ocenenie pre hostí 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019“. To znamená, že Hotel Sonnenpark je jedným z najobľúbenejších rodinných hotelov na svete. V neposlednom rade kvôli početným výhodám. Požičovne detských kočíkov, rodinná umývačka riadu a detská stanica na prípravu detskej stravy sú len niekoľkými príkladmi. Zmena priestoru pre hostí, ktorí chcú využívať kúpele Sonnentherme, či možnosť navštíviť vlastný vodný svet hotela pred obedom v prvý deň svojej dovolenky, alebo zostať o niečo dlhšie v posledný deň po odhlásení - to je ďalšia z našich špeciálnych služieb.

sonnen

Zdroj: sonnenpark.at

Choďte z hotelovej izby priamo do nášho rodinného vodného sveta. „Sunny Bunnys Waterworld“ je určený na zábavu vo vode. Vnútri a vonku sú plytké detské bazény - taká veľká zábava pri kúpaní pre batoľatá a deti! A dobrodružstvá na šmýkačke sú nevyhnutnosťou, najmä keď cesta končí v teplej termálnej vode.

V interiéri sú samozrejmosťou špeciálne priestory na prebaľovanie bábätiek. V hoteli Sonnenpark sú pre nás dôležití malí ľudia. Existuje tu skutočne mnoho herných a zábavných prvkov prispôsobených potrebám rôzneho veku. Sunny Bunny & Pinky Bunny, naši maskoti a ich tím vždy pozývajú všetky deti od dvoch do desiatich rokov do „Sunny Bunny Club“. Zažijú tu veľa rôznych vecí, vrátane varenia, hier a gymnastiky pre deti - a ešte oveľa viac. V dielni Sunny Bunny nezabúdame ani na kreativitu a tvorenie!

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár