2. týždeň: Najlepšie inšpirácie na vianočné darčeky pre deti

Autor: Petula , Foto: stránky jednotlivých produktov

darceky v3Milí rodičia, babičky, deduškovia, tetušky, ujovia, opäť sa nám blížia Vianoce ♥.

Už sa na ne veľmi tešíme. Aj vy? Sú to sviatky o vďačnosti, radosti, o rodine, priateľstvách a voňavej čarovnej atmosfére, ktorá sa nesie okolo nás. Každý sa snažíme na chvíľu spomaliť a užiť si jeden druhého. Detičky okrem nasávania atmosféry s nádejou dúfajú, že si pod rozžiareným stromčekom nájdu darček. My rodičia, starí rodičia, tety, ujovia, kamaráti hľadáme pre ne taký, ktorý poteší ich srdiečka. Sme veľmi rady, že už štvrtý rok vytvárame pre vás tento článok s tipmi na vianočné darčeky, ktorí radi sledujete.


2. TÝŽDEŇ

Gerda: Strach má veľké oči

2gerdicka1 edit

Zdroj: Albatrosmedia

Odporúčaný vek: od 3 rokov
Určené pre: detičky aj ich rodičov

Talentovaný slovenský ilustrátor Adrián Macho prichádza s ďalším napínavým dobrodružstvom najobľúbenejšej veľryby Gerdy. Tentoraz Gerda a jej braček Lars hľadajú pokračovanie ich obľúbenej uspávanky. Staručká veľryba Lisbet im totiž prezradila, že ich piesni chýba koniec. Mala pravdu alebo im len natárala báchorky?

Pokračovanie knihy o Gerde kúpite na Albatrosmedia.sk
Vydavateľstvo Albatros je našim najstarším vydavateľom detských kníh, v jeho portfóliu nájdete to najlepšie z domácej aj zahraničnej tvorby pre deti.


 

Drevený vlak z kociek Neo s menom a údajmi dieťatka

2 dreveny vlacik inspio

Zdroj: Inspio

Odporúčaný vek: od 12 mesiacov
Určené pre:  chlapcov aj dievčatá

Vláčik v krásnom drevenom prevedení  s menom a údajmi o dieťatku. Vláčik tvorí lokomotíva s dvoma odpojiteľnými vagónmi a kockami. Dieťa sa môže hrať s vláčikom,  ale aj samostatne s kockami, kde si rozvíja detskú motoriku.  V ponuke aj iné drevené hračky značky Little Dutch a Kids koncept, ktoré Vám v INSPIO radi personalizujú :-)

Drevený vláčik kúpite na Inspio.sk
Inspio je rodinná firma, ktorá sa venuje výrobe a predaju dekoračných tapiet, šablón, obrazov, nálepiek, tabuliek ... už od roku 2006.


 

Drevené pexeso učíme sa ABECEDU

2abeceda stvorce 2

Zdroj: Šikulkovo

Odporúčaný vek: pre všetky deti, ktoré sa začínajú zaujímať o písmená a abecedu (4+)
Určené pre: dievčatá aj chlapcov

Jedinečné drevené pexeso s komplexným využitím. Deti si hravou formou osvoja základné písmenká abecedy, rôzne typy písma (tlačené, písané, veľké i malé).Zábavná spoločenská hra pexeso pre malých aj veľkých! Precvičte si pamäť a postreh s našimi krásnymi ilustráciami. Obsahuje 52 ks drevených dielikov. Vyrobené na Slovensku.

Drevené pexeso kúpite na Šikulkovo.sk
Šikulkovo je rodinná firma zo Slovenska, v ktorej vyrábajú edukačné hračky z dreva, doplnky a dekorácie do detskej izby.


 

Balea Girls darčekový set

2 DM

Zdroj: dm drogerie markt

Odporúčaný vek: 3 +
Určené pre: dievčatá

Obdarujte malé princezné darčekovou súpravou v krásnej plyšovej kozmetickej taštičke Balea Little Princess. V hebkej taške sa ukrývajú výrobky, ktoré sa postarajú o malé slečny od hlavy po päty. Obsahuje sprchovací gél, šampón a balzam na pery. Balea Kids Girls kozmetická taška poteší vďaka svojej plyšovej jemnosti každú parádnicu.

Darčekový set kúpite na mojadm.sk 
dm drogerie markt patrí k najväčším spoločnostiam strednej a východnej Európy, ktoré sa zaoberajú predajom drogériového tovaru.


 

Set náušničiek pre matku a dcéru

2set cutie nausniciek pre matku a dceru bile zlato

Zdroj: Cutie kids

Odporúčaný vek: 0 až 50 rokov :)
Určené pre: dievčatá

Vyberte si spolu so svojim dievčatkom rovnaké náušnice z našej kolekcie pre mamičku a dcéru a vytvorte nerozlučný tím. Originálne zlaté náušnice v tvare srdca sú vyrobené zo 14k bieleho zlata a vykladané bielymi zirkónmi.

Set náušničiek kúpite na cutie-kids.sk
Cutie Kids Jewellery je medzinárodná značka firmy Danfil Jewellery a zameriava sa na výrobu detských náušníc pre parádnice vo veku od 3 mesiacov do 15 rokov.


dennik


 

1. TÝŽDEŇ 

Kvapky na kameni: 50 príbehov českých a slovenských rebeliek

1kvapky na kameni edit2jpeg

Zdroj: Albatrosmedia

Odporúčaný vek: od 8 rokov
Určené pre: dievčatá, chlapcov aj ich rodičov

Výnimočná kniha o výnimočných ženách od výnimočných autoriek. Nenápadné ale vytrvalé rebelky bojovali za práva žien, snažili sa uplatniť v umení, športe alebo vo vede. Niektoré z nich používali aj naozajstné zbrane, no väčšina z nich len svoj hlas, um, vytrvalosť či lásku k umeniu, k ľuďom, ku svojej krajine.

Knihu kúpite na Albatrosmedia.sk
Vydavateľstvo Albatros je našim najstarším vydavateľom detských kníh, v jeho portfóliu nájdete to najlepšie z domácej aj zahraničnej tvorby pre deti.


 


Nálepka - pudrový macko s menom dieťatka a hviezdami

Odporúčaný vek: 0 rokov
Určené pre: dievčatká aj chlapcov

Vyčarujte  deťom roztomilú detskú izbičku s nálepkou macka a hviezdami. Vyrobíme nálepku s menom Vášho dieťatka a to vo farbách pre dievčatko,ale aj chlapčeka. Nálepky sú úmývateľné, ľahko udržiavateľné, vyrobené z  polyesterovej tkanej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Táto samolepka je ideálnou voľbou na oživenie a zútulnenie každej detskej izbičky. 

Nálepky kúpite na Inspio.sk
Inspio je rodinná firma, ktorá sa venuje výrobe a predaju dekoračných tapiet, šablón, obrazov, nálepiek, tabuliek ... už od roku 2006.


 

Detské personalizované knihy na mieru

Odporúčaný vek: 4 – 9 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapcov

Jedinečné detské knihy tvorené na mieru. Hlavným hrdinom knižného príbehu je konkrétne dieťa, ktoré knihu dostane a číta tak príbeh o sebe, svojej rodine, kamarátoch a ďalších viac ako 20 informáciách z reálneho života. Nechýba fotka dieťaťa a venovanie. Personalizovaný príbeh dopĺňajú farebné ilustrácie a rôzne zaujímavé úlohy a cvičenia.

Knihu kúpite na Dreamstory.sk
V slovenskom knižnom vydavateľstve Dreamstory tvoria detské knihy na mieru a vedú tak deti k čítaniu.


 

Kvietok na spoznávanie farieb

Odporúčaný vek: Odkedy sa vaše detičky zaujímajú o farby :) Súčasťou sady sú aj malé guľôčky, a tak odporúčame byť v prítomnosti dieťaťa počas práce s kvietkom. V opačnom prípade je pomôcka vhodná pre deti 3+
Určené pre: chlapcov a dievčatá

Kvietok je výborná pomôcka k učeniu sa farieb, rozoznávaniu ich odtieňov a precvičovaniu jemnej motoriky. Úlohou dieťaťa je priradiť správnu guľôčku do správneho farebného otvoru. Súčasťou setu je 20 drevených guľôčok na hranie, drevená lyžička a klieštiky, oboje navrhnuté priamo do malej detskej rúčky.

Kvietok kúpite na Montoy.sk
Montoy je malá rodinná firma zo Slovenska, ktorá vyrába drevené hračky a pomôcky, nábytok a doplnky pre deti.


 

Detská drevená kuchynka Janod My Style s vlastným dizajnom

1 Detska drevena kuchynka Janod MyStyle

Zdroj: Kidmania

Odporúčaný vek:  1-5 rokov
Určené pre:  dievčatá aj chlapcov

Vyrobte si vlastnú drevenú kuchynku pre dievčatá aj chlapcov Janod My Style. Balenie obsahuje 2 druhy nálepiek pre vytvorenie kuchynky podľa vlastných požiadaviek. Otočné gombíky so zvukom, 2 poličky, trúba , vešiak na varešky a skrinka na riady pre radosť z hry. Vhodné pre deti od 1 roka.

Kuchynku kúpite na Kidmania.sk
Hračkárstvo Kidmania je prémiové hračkárstvo so štýlovou kamennou predajňou v Bratislave so zameraním na drevené, kreatívne a originálne hračky, hry a darčeky pre deti svetových značiek Janod, Haba, Djeco a iných.

 


cd 1030x200

Každý týždeň v sobotu od 9. novembra sa môžete tešiť na nové inšpirácie, ktoré v článku pribudnú pre deti rôznych vekových kategórií. Sledujte nás na Facebooku, v newslettri alebo si článok uložte a nechajte sa inšpirovať. Krásne darčeky, ktoré hravo vybavíte z pohodlia domova, bez stresov a dlhých rád v obchodoch. Tak budete mať viac času na to dôležité a to deti, partnera, priateľov a samých seba.

Ak darček už poznáte a máte doma, pridajte komentár, ako sa vašim deťom páči. Určite ho ocenia všetci, ktorí článok čítajú.

Jeden z milých momentov, na ktorý sa deti tešia je aj písanie Ježiškovi. LIST JEŽIŠKOVI si môžete stiahnuť a spoločne vyplniť ;), napríklad aj ako jednu z predvianočných aktivít.

Krásne inšpiratívne čítanie a nakupovanie prajeme my maminky z redakcie sdetmi.com ♥
Peťula, Maťka, Claudinka, Danka, Lucka, Majka, Monika, Anka, Zuzka, Katka a Peťka


 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár